1776 түлек тәмамдады

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.

Биылғы оқу жылында Атырау мемлекеттік университеті жалпы саны 1776 түлегін шығарып салды. Оның ішінде 193 магистрант, бакалавр бойынша күндізгі бөлімді 757 студент, кешкі бөлімді 914 студент, сырттай бөлімді 105 студент аяқтады. Ректор міндетін атқарушы Жарасова Гүлжан Сағидоллақызы салттанатты жиынды ашып, түлектердің ата-аналарына алғыс айтып, үлкен өмірлерін ақжол мен сəтті сапар тіледі. Сондай-ақ, белсенділік танытып, университет мақтанышы болған студенттер Алғыс хатпен марапатталды.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 40

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 44

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 134

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.