Үкіметтік комиссия студенттермен жүздесті

Атырау облысына  Қазақстан Республикасының Премьер – Министрінің орынбасары Гүлшара Әбдіқалықова  бастаған үкіметтік комиссия іссапармен келді.

Іссапар аясында Премьер – Министрінің орынбасары Премьер – Министр орынбасары Гулшара Әбдіқалықова, еңбек және халықты әлеуметтік қолдау министрі Бердібек Сапарбаев және Атырау облысының әкімі Нұрлан Ноғаев Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетнің №3 студенттер үйінде болды. Олар өз кезегінде жатақхана тұрғындарымен кездесті. Кездесу барысында аз қамтылған отбасынан шыққан студенттердің хал жағдайымен танысты.

Еске сала кетейік, университетте 2800 әлеуметтік жағдайы төмен студенттер оқитын болса, оның 26 сы жетім балалар. Ректор Абзал Ахатұлының айтуы бойынша, 3 студент гранттық негізде оқиды және жатақханада тегін тұрады.

Министрлер емін еркін студенттермен пікір алмасып, ұсыныстарын тыңдап, сұрақтарға жауап берді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 24

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.