Үкіметтік комиссия студенттермен жүздесті

Атырау облысына  Қазақстан Республикасының Премьер – Министрінің орынбасары Гүлшара Әбдіқалықова  бастаған үкіметтік комиссия іссапармен келді.

Іссапар аясында Премьер – Министрінің орынбасары Премьер – Министр орынбасары Гулшара Әбдіқалықова, еңбек және халықты әлеуметтік қолдау министрі Бердібек Сапарбаев және Атырау облысының әкімі Нұрлан Ноғаев Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетнің №3 студенттер үйінде болды. Олар өз кезегінде жатақхана тұрғындарымен кездесті. Кездесу барысында аз қамтылған отбасынан шыққан студенттердің хал жағдайымен танысты.

Еске сала кетейік, университетте 2800 әлеуметтік жағдайы төмен студенттер оқитын болса, оның 26 сы жетім балалар. Ректор Абзал Ахатұлының айтуы бойынша, 3 студент гранттық негізде оқиды және жатақханада тегін тұрады.

Министрлер емін еркін студенттермен пікір алмасып, ұсыныстарын тыңдап, сұрақтарға жауап берді.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 5

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 54

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 62

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді