Үкіметтік комиссия студенттермен жүздесті

Атырау облысына  Қазақстан Республикасының Премьер – Министрінің орынбасары Гүлшара Әбдіқалықова  бастаған үкіметтік комиссия іссапармен келді.

Іссапар аясында Премьер – Министрінің орынбасары Премьер – Министр орынбасары Гулшара Әбдіқалықова, еңбек және халықты әлеуметтік қолдау министрі Бердібек Сапарбаев және Атырау облысының әкімі Нұрлан Ноғаев Х.Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетнің №3 студенттер үйінде болды. Олар өз кезегінде жатақхана тұрғындарымен кездесті. Кездесу барысында аз қамтылған отбасынан шыққан студенттердің хал жағдайымен танысты.

Еске сала кетейік, университетте 2800 әлеуметтік жағдайы төмен студенттер оқитын болса, оның 26 сы жетім балалар. Ректор Абзал Ахатұлының айтуы бойынша, 3 студент гранттық негізде оқиды және жатақханада тегін тұрады.

Министрлер емін еркін студенттермен пікір алмасып, ұсыныстарын тыңдап, сұрақтарға жауап берді.