2018 жылғы ЖОО-ның үздік оқытушысы

Жыл сайын еліміздегі ЖОО-ның профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми шеберлігін саралайтын «ЖОО-ның үздік оқытушысы» байқауының қорытындысы шығып, 2018 жылдың үздіктері анықталды.

Байқауға республикамыздың 80 жоғары оқу орындарынан 481 үміткер қатысты. Еліміздің 43 жоғары оқу орнынан 200 адам «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағының иегері болды.

Аталмыш байқаудың үздіктері қатарынан Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқытушылары «2018 жылғы ЖОО-ның үздік оқытушысы» атағына ие болып отыр.

- Кайргалиева Гулфайруз Кайргалиевна – Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы, тарих ғылымдарының кандидаты;

- Утепкалиева Кансулу Мусаевна – Экономика және құқық факультетінің деканы, экономика ғылымдарының кандидаты;

- Мукашева Манчук Тынышкалиевна – Журналистика кафедрасының меңгерушісі, филология ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор;

- Сабирова Жанылсын Нурмухановна – Психология және арнайы білім беру кафедрасының доценті, психология ғылымдарының кандидаты;

- Дюсебалиева Соледад Сагиновна – Құқықтану кафедрасының қауымдастырылған профессоры, заң ғылымдарының кандидаты;

Оқытушылар осындай атаққа ие болуымен қатар, әлемнің жетекші университеттерінде тағылымдамадан өтуге және зерттеу жұмыстарын жүргізуге мүмкіндік беретін гранттардың иегерлері атанды. Байқау халықаралық серіктестікті нығайту және жоғары оқу орындары өкілдерінің шығармашылық әлеуетін арттыруға, сонымен қатар, ғылымның жаңа бағыттары бойынша халықаралық конвенция талаптарына сәйкес кәсіби қайта даярлықтан өту мен біліктілікті арттыруды көздейді.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті жеңімпаздарын мақтан тұтады!

Ғылым департаменті

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 5

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 54

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 61

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді