«Шешендік өнер» клубының ашық мәжілісі

2019 жылдың 22 ақпаны күні орыс филологиясы кафедрасының оқытушылары мен студенттері «Шешендік өнер» клубының ашық мәжілісіне қатынасты.

Мәжіліске Қазақстан халықтары ассамблеясы институтының директоры Ж.У. Қыдыралина, «Былина» орыс этномәдениет бірлестігінің төрағасы А.А.Кораблев, көптілді білім беру факультетінің деканы М.Х. Мұхтаров қатысты.

А.А. Кораблев өз сөзінде «Былина» орыс этномәдениет бірлестігінің орыс филологиясы кафедрасымен тығыз байланысы, «Былина» орыс этномәдениет бірлестігінің тарихы, «Орыс тіліндегі әдеби шығарма әуесқойлары» клубының жұмысы туралы айтып, барлық тілек білдірушілерді   халық кітапханасына шақырды.

Сөз соңында А.А.Кораблев кафедраға оқу құралдарын, сөздіктер, көркем әдебиет шығармаларын сыйға тартты.

Кафедра оқытушылары мен студенттері А.А. Кораблевқа тығыз байланыс, әдебиеттер үшін өз алғыстарын айтты.

Мәжіліс соңында факультет деканы М.Х. Мухтаров «Орыс тілі және әдебиеті» мамандығының 1 курс студенті Анастасия Вачугованы және «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті»мамандығының 1 курс студенті Бақдәулет Нұрлановты халықаралық және республикалық байқауларға қатысып, жүлделі орын алғандары үшін мақтау грамоталарымен марапаттады.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.