«Шешендік өнер» клубының ашық мәжілісі

2019 жылдың 22 ақпаны күні орыс филологиясы кафедрасының оқытушылары мен студенттері «Шешендік өнер» клубының ашық мәжілісіне қатынасты.

Мәжіліске Қазақстан халықтары ассамблеясы институтының директоры Ж.У. Қыдыралина, «Былина» орыс этномәдениет бірлестігінің төрағасы А.А.Кораблев, көптілді білім беру факультетінің деканы М.Х. Мұхтаров қатысты.

А.А. Кораблев өз сөзінде «Былина» орыс этномәдениет бірлестігінің орыс филологиясы кафедрасымен тығыз байланысы, «Былина» орыс этномәдениет бірлестігінің тарихы, «Орыс тіліндегі әдеби шығарма әуесқойлары» клубының жұмысы туралы айтып, барлық тілек білдірушілерді   халық кітапханасына шақырды.

Сөз соңында А.А.Кораблев кафедраға оқу құралдарын, сөздіктер, көркем әдебиет шығармаларын сыйға тартты.

Кафедра оқытушылары мен студенттері А.А. Кораблевқа тығыз байланыс, әдебиеттер үшін өз алғыстарын айтты.

Мәжіліс соңында факультет деканы М.Х. Мухтаров «Орыс тілі және әдебиеті» мамандығының 1 курс студенті Анастасия Вачугованы және «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті»мамандығының 1 курс студенті Бақдәулет Нұрлановты халықаралық және республикалық байқауларға қатысып, жүлделі орын алғандары үшін мақтау грамоталарымен марапаттады.