Хабарландыру

2018-2019 оқу жылының 2 семестріне Жоғары білім алу үдерісінде босаған бос білім беру гранттарына конкурс жарияланады.

1.     5В010800-Дене шынықтыру және спорт 3 курс күндізгі оқыту нысаны – 1 орын

2.     5В011200-Химия 2 курс күндізгі оқыту нысаны «Мәңгілік ел жастары-индустрияға» - 1 орын

3.     5В080100-Агрономия 2 курс күндізгі оқыту нысаны – 1 орын

4.     5В011300-Биология 3 курс күндізгі оқыту нысаны – 1 орын

5.     5В011900-Шетел тілі: екі шетел тілі 1 курс күндізгі оқыту нысаны «Мәңгілік ел жастары-индустрияға» – 1 орын

6.     5В010100-Мектепке дейінгі оқыту мен тәрбиелеу 1 курс күндізгі оқыту

нысаны «Мәңгілік ел жастары-индустрияға» - 1 орын

7.     5В090200-Туризм 1 курс күндізгі оқыту нысаны - 1 орын

8.     5В011700-Қазақ тілі мен әдебиеті 2 курс күндізгі оқыту нысаны – 1 орын

9.     5В011900-Шетел тілі: екі шетел тілі 2 курс күндізгі оқыту нысаны –

1       орын

10.           5В011200-Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті 3 курс күндізгі оқыту нысаны – 1 орын

1.     Жоғары білім алу үдерісінде босаған бос білім беру гранттарын беру тәртібі

- Жоғары білім алу үдерісінде босаған бос білім беру гранттары оқыту мамандықтарының бөлінісінде конкурстық негізде мамандық бойынша ақылы негізде оқитын білім алушыларға беріледі. Конкурс білім беру грантын беру туралы куәлікті берумен қоса аралық аттестаттаудың нәтижелері бойынша өткізіледі.

-Бос білім беру гранттарын алуға арналған конкурсты өткізу кезінде үлгерімнің орташа балының көрсеткіштері бірдей болған жағдайда барлық оқу кезеңі ішінде тек қана А, А- («үздік»), содан соң А, А- («үздік») бағаларынан В+, В, В- , С+,(«жақсы») бағаларына дейін бағалары бар білім алушылар басым құқыққа ие болады.

-Жоғары білім алу үдерісінде босаған бос білім беру гранттары оқыту мамандықтарының бөлінісінде конкурстық негізде мамандық бойынша ақылы негізде оқитын білім алушыларға қысқы және жазғы демалыс кезінде төмендегідей жүзеге асырылады.

1)білім беру грантын тағайындауға үміткер ақылы негізде оқитын жоғары оқу орны білім беру саласындағы уәкілетті органға білім алушының мынадай құжаттарын ұсынады: өтініш және барлық оқу кезеңі ішіндегі үлгерімінің орташа балы көрсетілген жоғары оқу орнының басшысы растаған транскрипті, жеке куәләк көшірмесі және сертификаты көшірмесі.

2) егер де белгілі бір мамандық бойынша үміткерлер болмаған жағдайда жоғары білім алу процесінде босатылған бос білім гранттары конкурстық негізде оқу білім бағыты арасында жүзеге асырылады.

Барлық сұрақтар бойынша факультет деканатына, студенттік кеңсеге хабарласыңыздар.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 36

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 20

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 37

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 58

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 63

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді