Аудиодәрістер топтамасы жарық көрді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті музыка және өнер кафедрасының доценті Тамара Сүйінғаринаның «Әлем музыкасы тарихы» аты аудиодәрістері студенттерге жолдама алды.

Бұл жаңа еңбек музыкалық инклюзивтік білім беруде республикамызда алғашқы еңбек болып табылады. Атырау университетінде білім алатын зағип студенттерге инклюзивті білім беруде тиімді жолдарды анықтау барысында соңғы 2 жылда өз зерттеулерін жүргізген әріптесіміз өзінің ізденісін аудиодәрістер түрінде ұсынады. Бұл топтама әлемдік атақты И.С.Бах, В.А.Моцарт, Ф.Шуберт, Л.Бетховен, Ф.Шопен секілді классик композиторларының шығармашылығына арналып, олардың музыкасын тыңдап, туындылардың тарихы мен талдауы жөнінде толық ақпарат береді.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 39

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 122

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.