Аудиодәрістер топтамасы жарық көрді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті музыка және өнер кафедрасының доценті Тамара Сүйінғаринаның «Әлем музыкасы тарихы» аты аудиодәрістері студенттерге жолдама алды.

Бұл жаңа еңбек музыкалық инклюзивтік білім беруде республикамызда алғашқы еңбек болып табылады. Атырау университетінде білім алатын зағип студенттерге инклюзивті білім беруде тиімді жолдарды анықтау барысында соңғы 2 жылда өз зерттеулерін жүргізген әріптесіміз өзінің ізденісін аудиодәрістер түрінде ұсынады. Бұл топтама әлемдік атақты И.С.Бах, В.А.Моцарт, Ф.Шуберт, Л.Бетховен, Ф.Шопен секілді классик композиторларының шығармашылығына арналып, олардың музыкасын тыңдап, туындылардың тарихы мен талдауы жөнінде толық ақпарат береді.