Science Café кезекті отырысы

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

Туралай Кенч – экономика саласындағы PhD дәрежесін Ұлыбританияның York университетінде алған. Ұлыбританияның жетекші ЖОО – University of Cambridge, Birkbeck College at the University of London, the University of Durham, the University of Manchester и Imperial College London сабақ береді.

Science Café қатысушылары профессормен бірге Block chain, Big Data технологиялары, криптовалюлар, Bitcoin, мобильді қосымшалар және т.б. туралы талқылады.