Science Café кезекті отырысы

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

Туралай Кенч – экономика саласындағы PhD дәрежесін Ұлыбританияның York университетінде алған. Ұлыбританияның жетекші ЖОО – University of Cambridge, Birkbeck College at the University of London, the University of Durham, the University of Manchester и Imperial College London сабақ береді.

Science Café қатысушылары профессормен бірге Block chain, Big Data технологиялары, криптовалюлар, Bitcoin, мобильді қосымшалар және т.б. туралы талқылады.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 17

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 16

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.

Студенттер өнер қайраткерлерімен кездесті

11 Ноя 2019 55

Қарашаның 9 жұлдызында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Музыка және өнер кафедрасында екі бірдей өнер қайраткерімен кездесу өтті.

Спартакиада басталды

11 Ноя 2019 34

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасындағы факультетаралық спартакиада басталды.

Қаржы және есеп кафедрасындағы елеулі жетістіктер

7 Ноя 2019 31

Ғылым - уақыт пен кеңістікте бар, зерттеуге болатын шынайы нақты нәрселердің заңдары мен қағидаларын, тәртібі мен құрылымын объективті түсіндіретін, эксперимент пен бақылауға негізделіп, жүйелі түсінік қалыптастыратын таным саласы.  «Білім – бақтың жібермейтін қазығы», – депті Мұхтар Әуезов.