Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстелді ҚР экологиялық акедемиясының академигі, профессор Алиев Орақ Жолмырзаұлы жүргізіп, алғы сөзді «Байтақ-Болашақ» Экологиялық альянсының құрметті президенті Сүлейменов Олжас Омарұлына берді.

Дөңгелек үстелге қатысушылар қатарында Елекеев Ирак Касымович, Қуанышев Төлеген Шаңғарбайұлы, Айталы Амангелді Әбдірахманұлы, Әміртаев Азаматхан болды.

Тақырыпты талқылау барысында «Атырау мұнай және газ » университетінің меңгерушісі Кенжегалиев Акимғали «Экологические проблемы Прикаспийского региона. Состояние гидробионтов в районе залива Тюб-Караган» деген атаумен және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының меңгерушісі Есенаманова Мансия Санаковна «Экологические и социальные последствия загрязнения воздуха, воды и почвы Прикаспийского региона» деген тақырыпта баяндама жасады.

Тақырыпты талдау барысында баяндамалар жасалып, сұрақтар қойылып, жауаптар берілді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 15

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 13

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 19

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 52

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.