Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстелді ҚР экологиялық акедемиясының академигі, профессор Алиев Орақ Жолмырзаұлы жүргізіп, алғы сөзді «Байтақ-Болашақ» Экологиялық альянсының құрметті президенті Сүлейменов Олжас Омарұлына берді.

Дөңгелек үстелге қатысушылар қатарында Елекеев Ирак Касымович, Қуанышев Төлеген Шаңғарбайұлы, Айталы Амангелді Әбдірахманұлы, Әміртаев Азаматхан болды.

Тақырыпты талқылау барысында «Атырау мұнай және газ » университетінің меңгерушісі Кенжегалиев Акимғали «Экологические проблемы Прикаспийского региона. Состояние гидробионтов в районе залива Тюб-Караган» деген атаумен және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының меңгерушісі Есенаманова Мансия Санаковна «Экологические и социальные последствия загрязнения воздуха, воды и почвы Прикаспийского региона» деген тақырыпта баяндама жасады.

Тақырыпты талдау барысында баяндамалар жасалып, сұрақтар қойылып, жауаптар берілді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 9

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 51

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.