Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

Дөңгелек үстелді ҚР экологиялық акедемиясының академигі, профессор Алиев Орақ Жолмырзаұлы жүргізіп, алғы сөзді «Байтақ-Болашақ» Экологиялық альянсының құрметті президенті Сүлейменов Олжас Омарұлына берді.

Дөңгелек үстелге қатысушылар қатарында Елекеев Ирак Касымович, Қуанышев Төлеген Шаңғарбайұлы, Айталы Амангелді Әбдірахманұлы, Әміртаев Азаматхан болды.

Тақырыпты талқылау барысында «Атырау мұнай және газ » университетінің меңгерушісі Кенжегалиев Акимғали «Экологические проблемы Прикаспийского региона. Состояние гидробионтов в районе залива Тюб-Караган» деген атаумен және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының меңгерушісі Есенаманова Мансия Санаковна «Экологические и социальные последствия загрязнения воздуха, воды и почвы Прикаспийского региона» деген тақырыпта баяндама жасады.

Тақырыпты талдау барысында баяндамалар жасалып, сұрақтар қойылып, жауаптар берілді.