Арнайы топ – Атырауда

Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің жұртшылықпен байланыс жөніндегі департамент директоры Арман Бердалин республикалық мониторингтік топпен Атырау қаласына келді.

Арнайы топ өкілдері Атырау қаласындағы көші-қон қызметінің сервистік орталығының қызметімен танысты. Білім беру саласында сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастыру бағытында Арман Бердалин Атырау мемлекеттік университетінің студенттерімен еркін пікірталас өткізді.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 57

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 53

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 105

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 154

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 234

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.