Академиялық ұтқырлық тиімді жүзеге асуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттердің академиялық ұтқырлық бағдарламасы тиімді жүзеге асырылып келеді. Жылдан-жылға шетелдік оқу орындарына баратын студенттердің саны және мамандықтар саласы да өсуде.

Биылғы оқу жылында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті «Вокалдық өнер» мамандығының 3-курс студенті Данагүл Зулханова Литваның Ұлы Витовт университетіне жолдама алды. Қазіргі таңда Данагүлдің айтуынша литвалық мамандардан вокал өнерінің қыр-сырын меңгеріп, сахна мәдениеті, би, дауыс қою және басқа да әншілік өнерін жетілдіруге қажетті білімді игеруде. Литва мемлекетіне осымен екінші семестрге оқуға аттанған Данагүл білім және ғылым министрлігінің қолдауымен Атырау университетіндегі жастарға жасалып отырған мүмкіндіктерді тиімді пайдалануға шақырады.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 12

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 11

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 40

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 25

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 44

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.