Академиялық ұтқырлық тиімді жүзеге асуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттердің академиялық ұтқырлық бағдарламасы тиімді жүзеге асырылып келеді. Жылдан-жылға шетелдік оқу орындарына баратын студенттердің саны және мамандықтар саласы да өсуде.

Биылғы оқу жылында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті «Вокалдық өнер» мамандығының 3-курс студенті Данагүл Зулханова Литваның Ұлы Витовт университетіне жолдама алды. Қазіргі таңда Данагүлдің айтуынша литвалық мамандардан вокал өнерінің қыр-сырын меңгеріп, сахна мәдениеті, би, дауыс қою және басқа да әншілік өнерін жетілдіруге қажетті білімді игеруде. Литва мемлекетіне осымен екінші семестрге оқуға аттанған Данагүл білім және ғылым министрлігінің қолдауымен Атырау университетіндегі жастарға жасалып отырған мүмкіндіктерді тиімді пайдалануға шақырады.

Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу өтті

26 Фев 2020 12

Бүгін Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен академиялық ұтқырлық бағдарламасымен Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу шарасы өтті.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

24 Фев 2020 27

21 ақпан күні «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығына орай дәстүрлі    Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ұйымдастыруымен «ТАРИХ ТҰҢҒИЫҒЫНДА» атты тарихшылардың мектеп оқушылары арасында пәндік олимпиадасы өтті.

«Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» жинағы жарық көрді

24 Фев 2020 21

2020 жылдың 19 ақпан күні Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Рухани жаңғыру» кеңсесінде  «Мәңгілік ел» ғылыми-зенрттеу орталығының ғылыми қызметкері, қауымдастырылған профессор, ҚР Тарих және қоғамтану ғылымдары Академиясының академигі Аманкелді Шамғоновтың «Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті.

Қоғамды басқарудағы технологиялар мен кәсіби этика пәнінен «Мемлекеттік және муниципалды қызметкерлердің кәсіптік этикасы» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 6

2020 жылдың 21 ақпан күні «Менеджмент» кафедрасында 6В04103 – Экономика және мемлекеттік басқару мамандығының 1 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.

«Мемлекеттік қызмет мемлекеттік басқарудың құқықтық институты ретінде» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 5

2020 жылдың 21 ақпанында сағат 10.30-да «Менеджмент» кафедрасында 5В051000–Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.