Академиялық ұтқырлық тиімді жүзеге асуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттердің академиялық ұтқырлық бағдарламасы тиімді жүзеге асырылып келеді. Жылдан-жылға шетелдік оқу орындарына баратын студенттердің саны және мамандықтар саласы да өсуде.

Биылғы оқу жылында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті «Вокалдық өнер» мамандығының 3-курс студенті Данагүл Зулханова Литваның Ұлы Витовт университетіне жолдама алды. Қазіргі таңда Данагүлдің айтуынша литвалық мамандардан вокал өнерінің қыр-сырын меңгеріп, сахна мәдениеті, би, дауыс қою және басқа да әншілік өнерін жетілдіруге қажетті білімді игеруде. Литва мемлекетіне осымен екінші семестрге оқуға аттанған Данагүл білім және ғылым министрлігінің қолдауымен Атырау университетіндегі жастарға жасалып отырған мүмкіндіктерді тиімді пайдалануға шақырады.