Шахмат ойынының жеңімпаздары жарияланды

Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI-ші Халықаралық спорттық ойындары аясында өткізілген шахмат ойыны аяқталып, жеңімпаздарын анықтады. Ойын ерлер мен қыздар арасында топтық және жеке түрде өткізілді.

Командалық ерлер арасында өткен ойында Калмыкия мемлекеттік университетінің командасы жүлделі 1-ші орынды, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы жүлделі 2-ші орынды иеленді. Ал, жүлделі 3-ші орынды Атырау мұнай және газ университетінің командасы мен 4-ші орынды Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы иеленді. Қорытынды есеппен, 5-ші орынға Астрахань мемлекеттік университетінің командасы шықты.

Дәл осындай шахмат ойынының жеке қатысушылар арасында өткен ойында жүлделі 1-ші орынды Астрахан мемлекеттік университетінің студенті – Иелев Алексей және жүлделі 2-ші орынды Калмыкия университетінің студенті - Инджиев Алдар иеленді. Ал, жүлделі 3-ші орынды Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Хайрошев Нұрбек алды.

Командалық қыздар арасында өткен ойында Калмыкия мемлекеттік университетінің командасы жүлделі 1-ші орынды, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы жүлделі 2-ші орынды иеленді. Ал, жүлделі 3-ші орынды Гилян университетінің командасы мен 4-ші орынды Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы иеленді. Ал, жалпы есеппен 5-ші орынға Атырау мұнай және газ университетінің командасы шықты.

Осындай қыздар арасында өткен шахмат ойынының жүлделі 1-ші орынын Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Ғабитова Динара және жүлделі 2-ші орынын Калмыкия университетінің студенті - Манджиева Лаура мен 3-ші орынын Шанкчиева Эльзата алды.