Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI-ші Универсиадасы

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті тарихында алғаш рет қыркүйектің 24-30 аралығында Каспий өңірі мемлекеттері университеттерінің Ассамблеясы аясында студенттер арасында үлкен спорттық шара өткізіледі деп жоспарлануда.

Универсиаданың ерекшелігі - бұрын ассамблея құрамында 9 университет болса, қазіргі уақытта 43 университетке көбейген. Бұл спорттық шараға 5 мемлекеттен: Иран, Азербайжан, Ресей, Түркімен және Қазақстан елінен барлығы 700-ден аса студент қатысады деп белгіленді.

Спорттық жарыстың 10 түрінен, атап айтқанда, футбол, баскетбол, шахмат, жеңіл атлетика, каратэ, жүзу, бокс, дзюдо, үстел теннисі ойындарынан сайысқа түсетін студенттердің тізімі алынып, дайындық басталып кетті.