Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI-ші Универсиадасы

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті тарихында алғаш рет қыркүйектің 24-30 аралығында Каспий өңірі мемлекеттері университеттерінің Ассамблеясы аясында студенттер арасында үлкен спорттық шара өткізіледі деп жоспарлануда.

Универсиаданың ерекшелігі - бұрын ассамблея құрамында 9 университет болса, қазіргі уақытта 43 университетке көбейген. Бұл спорттық шараға 5 мемлекеттен: Иран, Азербайжан, Ресей, Түркімен және Қазақстан елінен барлығы 700-ден аса студент қатысады деп белгіленді.

Спорттық жарыстың 10 түрінен, атап айтқанда, футбол, баскетбол, шахмат, жеңіл атлетика, каратэ, жүзу, бокс, дзюдо, үстел теннисі ойындарынан сайысқа түсетін студенттердің тізімі алынып, дайындық басталып кетті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 12

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 26

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 32

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 54

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 41

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.