Елбасы бағдарламасы аясында дәрістер өткізілді

Білім күні қарсаңында салтанатты жиын аяқталысымен 1-курс студенттері факультет декандарымен, профессор-оқытушылармен танысып аудиторияларға бөлінді.

Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын іске асыру шеңберінде және Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне орай «Патриоттық дәрістер» атты актілік дәрістер тақырыбында лекция сабақтары өткізілді.

Инновациялық білім беру факультеті бойынша - Ө.Қ.Бекежан, В.Қ.Наурызова, жауапты тұлға факультет деканы А.Муханбетжанова

Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті бойынша - Ш.Н.Нағимов, А.М.Джанибекова, жауапты тұлға факультет деканы Г.Қайырғалиева

Көптілді білім беру факультеті бойынша - С.Б.Аймуратов, Ж.Б.Шаяхметова, жауапты тұлға факультет деканы М.Мұхтаров

Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті бойынша - Г.Б.Каленова, С.К.Нысанова, жауапты тұлға факультет деканы Б.Кенжегулов

Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті бойынша - Л.Б.Бердіғожин, У.Х.Идресова, жауапты тұлға факультет деканы Р.Абдинов

Экономика және құқық факультеті бойынша – А.Ә.Кенжебаев, А.У.Турдалиев, А.Ж.Хамметова, З.Ж.Садуахасова.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.