Елбасы бағдарламасы аясында дәрістер өткізілді

Білім күні қарсаңында салтанатты жиын аяқталысымен 1-курс студенттері факультет декандарымен, профессор-оқытушылармен танысып аудиторияларға бөлінді.

Қазақстан Республикасының Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласын іске асыру шеңберінде және Қазақстан Республикасының Конституциясы күніне орай «Патриоттық дәрістер» атты актілік дәрістер тақырыбында лекция сабақтары өткізілді.

Инновациялық білім беру факультеті бойынша - Ө.Қ.Бекежан, В.Қ.Наурызова, жауапты тұлға факультет деканы А.Муханбетжанова

Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті бойынша - Ш.Н.Нағимов, А.М.Джанибекова, жауапты тұлға факультет деканы Г.Қайырғалиева

Көптілді білім беру факультеті бойынша - С.Б.Аймуратов, Ж.Б.Шаяхметова, жауапты тұлға факультет деканы М.Мұхтаров

Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті бойынша - Г.Б.Каленова, С.К.Нысанова, жауапты тұлға факультет деканы Б.Кенжегулов

Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті бойынша - Л.Б.Бердіғожин, У.Х.Идресова, жауапты тұлға факультет деканы Р.Абдинов

Экономика және құқық факультеті бойынша – А.Ә.Кенжебаев, А.У.Турдалиев, А.Ж.Хамметова, З.Ж.Садуахасова.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 12

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.

«Сәбилерге туған ел шуағы» атты Республикалық қайырымдылық акциясы жалғасуда

27 Май 2020 33

«Сәбилерге туған ел шуағы» атты Республикалық акция жалғасуда.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

26 Май 2020 31

19-22 мамыр аралығында  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайын өткізілетін дәстүрлі олимпиада онлайн режимде өтті.

Атырау өңірінің ардақты азаматын мерейлі жасымен құттықтаймыз!

26 Май 2020 28

Атырау облысының жайсан да, ақиық азаматтарының бірі, ел ағасы, мемлекет және қоғам қайраткері, еліміздің тәуелсіздік жылдарынан бастап экономикамыздың қалыптасуы мен осы Атырау облысының дамуына, оның көркеюіне мол үлес қосқан, Атыраудың белгілі мұнайшылар династиясының көрнекті өкілі, Равиль Тәжіғараұлы Шырдабаев мырза бұл күнде асқаралы мерейлі 80 жасқа толып отыр.