Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Кездесу барысында университет ректоры А.Талтенов және университет проректоры Л.Қойшығұлова, Н.Тагайбекова, Ұ.Шилібекова қонақтарды қарсы алып, i SPACE коворкинг орталығы мен EOS орталықтарын таныстырып өтті.

Кеңес залында өткен жиында Француз елшісі Филипп Мартинэ «Биылғы жылы біздің елдеріміз арасындағы және стратегиялық әріптестік құрылып шартқа қол қойылғанына 10 жыл толады. Алдағы уақытта да қолайлы инвестициялық климаттық жағдайлар жасап, бизнес франция экономикасының дамуына тағы да көптеп серіктестер тарту»- деді елші.

Жиын соңында университет ректоры А.Талтенов Франция елінен келген елшілерді футболдан әлем чемпионатына өтулерімен құттықтап, ықылас білдірді және университет атынан Филипп Мартинэ мырзаға естелік сый табыстады.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 40

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 249

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 200

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.