Сапалы оқулық - болашақ негізі

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілде психология ғылымы бойынша аударылған оқулық психология және арнайы білім беру кафедрасы оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Ауқымды талқылау кеңесін әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректоры Л.Ерболатқызы ашып, оқулықтарды оқу үрдісіне пайдалану қажет екендігін айтты.

Инновациялық білім беру факультетінің деканы, педагогика ғылымдарының докторы А.Мұхамбетжанова осы мамандық бойынша білім беретін оқытушылар мен студенттер үшін ерекше оқулық екендігін және биылғы оқу жылында білім беру бағдарламасына енгізілетіндігін атап өтті.

Аударылған оқулықтардың ішінде Дуэйн Шульц пен Сидней Эллен Шульцтың «Қазіргі психология тарихы»  атты оқулығы бойынша магистр, аға оқытушы А.Султангалиева мен А.Абдрахманова оқулықтың маңыздылығы мен құндылығы туралы мағлұматтар берді. Дэвид Дж. Майерс «Әлеуметтік психология», 12-басылым, Эллиот Аронсон «Көпке ұмтылған жалғыз: әлеуметтік психологияға кіріспе», 11-басылым оқулықтары бойынша психология ғылымдарының кандидаты Ж.Сабирова мен психология және арнайы білім беру кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к. Г.Шұғаева оқулықтарға тоқталып, кеңінен талқылады.

Ғылыми кітапхана директоры м.а. З.Ибрашева оқытушылар мен студенттер үшін қолжетімді түрде оқулықтарды алуға болатындығын айтты.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 73

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 55

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 95

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 29

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 52

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.