Ғажайып оқулықтар

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедралары оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Карен Армстронг «Иудаизм, христиандық пен исламдағы 4000 жылдық ізденіс»: Құдайтану Баяны оқулығы бойынша тарих ғылымдарының докторы Л.Бердіғожин, Реми Хесс «Философияның таңдаулы 25 кітабы» Дереек Джонстон «Философияның қысқаша тарихы: Сократтан Дерридаға дейін» кітабы бойынша әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының меңгерушісі, философия ғылымдарының кандидаты С.Аймұратов, Энтони Джон Патрик Кенни «Батыс философиясының жаңа тарихы», 1 том, Антика философиясы оқулығы бойынша философия ғылымдарының докторы Ө.Бекежан, Энтони Джон Патрик Кенни «Батыс философиясының жаңа тарихы», 2 том, Орта ғасыр философиясы оқулығы бойынша философия ғылымдарының кандидаты Г.Тоқсанбаева жалпы оқулықтың маңыздылығы мен мен құндылығы туралы қысқаша мағлұматтар берді.

Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Г.Қайырғалиева қазақ тіліне аударылып отырған тарих, философия тағы басқа ғылым саласындағы оқулықтары оқу үрдісіне пайдалану мәселелерін ортаға салды.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.