Ғажайып оқулықтар

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедралары оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Карен Армстронг «Иудаизм, христиандық пен исламдағы 4000 жылдық ізденіс»: Құдайтану Баяны оқулығы бойынша тарих ғылымдарының докторы Л.Бердіғожин, Реми Хесс «Философияның таңдаулы 25 кітабы» Дереек Джонстон «Философияның қысқаша тарихы: Сократтан Дерридаға дейін» кітабы бойынша әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының меңгерушісі, философия ғылымдарының кандидаты С.Аймұратов, Энтони Джон Патрик Кенни «Батыс философиясының жаңа тарихы», 1 том, Антика философиясы оқулығы бойынша философия ғылымдарының докторы Ө.Бекежан, Энтони Джон Патрик Кенни «Батыс философиясының жаңа тарихы», 2 том, Орта ғасыр философиясы оқулығы бойынша философия ғылымдарының кандидаты Г.Тоқсанбаева жалпы оқулықтың маңыздылығы мен мен құндылығы туралы қысқаша мағлұматтар берді.

Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Г.Қайырғалиева қазақ тіліне аударылып отырған тарих, философия тағы басқа ғылым саласындағы оқулықтары оқу үрдісіне пайдалану мәселелерін ортаға салды.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 10

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 26

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 31

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 52

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.