Ғажайып оқулықтар

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедралары оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Карен Армстронг «Иудаизм, христиандық пен исламдағы 4000 жылдық ізденіс»: Құдайтану Баяны оқулығы бойынша тарих ғылымдарының докторы Л.Бердіғожин, Реми Хесс «Философияның таңдаулы 25 кітабы» Дереек Джонстон «Философияның қысқаша тарихы: Сократтан Дерридаға дейін» кітабы бойынша әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының меңгерушісі, философия ғылымдарының кандидаты С.Аймұратов, Энтони Джон Патрик Кенни «Батыс философиясының жаңа тарихы», 1 том, Антика философиясы оқулығы бойынша философия ғылымдарының докторы Ө.Бекежан, Энтони Джон Патрик Кенни «Батыс философиясының жаңа тарихы», 2 том, Орта ғасыр философиясы оқулығы бойынша философия ғылымдарының кандидаты Г.Тоқсанбаева жалпы оқулықтың маңыздылығы мен мен құндылығы туралы қысқаша мағлұматтар берді.

Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің деканы Г.Қайырғалиева қазақ тіліне аударылып отырған тарих, философия тағы басқа ғылым саласындағы оқулықтары оқу үрдісіне пайдалану мәселелерін ортаға салды.