Жаңартылған білім онкүндігі

Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен университет қызметкерлеріне арналған 8-19 қаңтар аралығында өтетін әдістемелік онкүндік бастау алды.

Оның мақсаты қатысушылардың кәсіби жетістіктерін насихаттау, озық тәжірибелермен бөлісу және жаңартылған бағдарлама, көптілді білім беру бойынша оқытушыларға әдістемелік қолдау көрсету, педагогикалық  тәжірибесін  жетілдіру, жас мамандардың кәсіби шеберлігін арттыру, жаңа инновациялық әдістерді жоғары білімде қолдану аясын кеңейту. Жаңартылған білім бағдарламасы мастер кластар, тренингтер, кейс сабақтар, презентациялар сынды форматтарда өтеді.

Адами капитал – жаңғыру негізі

15 Янв 2018 66

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік  университетінің  ұжымы елбасының жолдауға қатысты мәлімдемесін тікелей эфирде тыңдады. 10 бағыт бойынша маңызды міндеттердің ішінде  "Адами капитал – жаңғыру негізі"  педагогтар үшін үлкен мүмкіндік.

Университетіміздің үздік оқытушылары

13 Янв 2018 137

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

ҚР Білім және ғылым вице-министрі Атырау университетінде

10 Янв 2018 156

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Бибігүл Амангелдіқызы Асылова Атырау облысына жасаған іссапары кезінде білім ордамызға келіп, университетімізде жасалынып жатқан жаңа жұмыстармен танысып шықты.

Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

10 Янв 2018 165

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.