Абзал Ахатұлы – «Таным» сыйлығының иегері

Мәскеуде Халықаралық «Таным» сыйлығының иегерлерінің салтанатты марапаттау рәсімі болып өтті.

Қоғамдық және саяси қайраткерлер, облыстық халықаралық бірлестіктің мамандары, кәсіп пен ғылым өкілдерінен тұратын сыйлықтың ұйымдастыру комитеті халықаралық «Таным» сыйлығының Дипломы мен естелік белгісін университетіміздің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлына табыс етті.

Халықаралық «Таным» сыйлығы – бұл ресейлік және шетелдік компанияларды ынталандыру үшін, оның ішінде ғылым мен экономиканың әр түрлі салаларында сәтті жұмыс істеп келе жатқандарға, нарықтағы өз-өздеріне деген сенімділерге, қарқынды дамуға және халықаралық стандарттарға бағыт ала білгендерге арналған.

Сыйлықтың мақсаты – бұл қоғамның назарын аудару, соның ішінде мемлекеттік билік өкілдерін, жұмыс басты ортаның, серпінді дамудағы кәсіптер және экономикалық айқын ресейліктер мен шетелдік кәсіпорындар мен ұйымдардың қабілеттілерін ашып айту үшін  түрлі елдердің негізгі салаларының көшбасшыларын біріктіретін бұл сыйлық халықаралық құқықтың мәртебесіне ие.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 7

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.