Абзал Ахатұлы – «Таным» сыйлығының иегері

Мәскеуде Халықаралық «Таным» сыйлығының иегерлерінің салтанатты марапаттау рәсімі болып өтті.

Қоғамдық және саяси қайраткерлер, облыстық халықаралық бірлестіктің мамандары, кәсіп пен ғылым өкілдерінен тұратын сыйлықтың ұйымдастыру комитеті халықаралық «Таным» сыйлығының Дипломы мен естелік белгісін университетіміздің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлына табыс етті.

Халықаралық «Таным» сыйлығы – бұл ресейлік және шетелдік компанияларды ынталандыру үшін, оның ішінде ғылым мен экономиканың әр түрлі салаларында сәтті жұмыс істеп келе жатқандарға, нарықтағы өз-өздеріне деген сенімділерге, қарқынды дамуға және халықаралық стандарттарға бағыт ала білгендерге арналған.

Сыйлықтың мақсаты – бұл қоғамның назарын аудару, соның ішінде мемлекеттік билік өкілдерін, жұмыс басты ортаның, серпінді дамудағы кәсіптер және экономикалық айқын ресейліктер мен шетелдік кәсіпорындар мен ұйымдардың қабілеттілерін ашып айту үшін  түрлі елдердің негізгі салаларының көшбасшыларын біріктіретін бұл сыйлық халықаралық құқықтың мәртебесіне ие.

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 44

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 82

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.