Абзал Ахатұлы – «Таным» сыйлығының иегері

Мәскеуде Халықаралық «Таным» сыйлығының иегерлерінің салтанатты марапаттау рәсімі болып өтті.

Қоғамдық және саяси қайраткерлер, облыстық халықаралық бірлестіктің мамандары, кәсіп пен ғылым өкілдерінен тұратын сыйлықтың ұйымдастыру комитеті халықаралық «Таным» сыйлығының Дипломы мен естелік белгісін университетіміздің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлына табыс етті.

Халықаралық «Таным» сыйлығы – бұл ресейлік және шетелдік компанияларды ынталандыру үшін, оның ішінде ғылым мен экономиканың әр түрлі салаларында сәтті жұмыс істеп келе жатқандарға, нарықтағы өз-өздеріне деген сенімділерге, қарқынды дамуға және халықаралық стандарттарға бағыт ала білгендерге арналған.

Сыйлықтың мақсаты – бұл қоғамның назарын аудару, соның ішінде мемлекеттік билік өкілдерін, жұмыс басты ортаның, серпінді дамудағы кәсіптер және экономикалық айқын ресейліктер мен шетелдік кәсіпорындар мен ұйымдардың қабілеттілерін ашып айту үшін  түрлі елдердің негізгі салаларының көшбасшыларын біріктіретін бұл сыйлық халықаралық құқықтың мәртебесіне ие.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 8

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 31

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.