Абзал Ахатұлы – «Таным» сыйлығының иегері

Мәскеуде Халықаралық «Таным» сыйлығының иегерлерінің салтанатты марапаттау рәсімі болып өтті.

Қоғамдық және саяси қайраткерлер, облыстық халықаралық бірлестіктің мамандары, кәсіп пен ғылым өкілдерінен тұратын сыйлықтың ұйымдастыру комитеті халықаралық «Таным» сыйлығының Дипломы мен естелік белгісін университетіміздің ректоры Талтенов Абзал Ахатұлына табыс етті.

Халықаралық «Таным» сыйлығы – бұл ресейлік және шетелдік компанияларды ынталандыру үшін, оның ішінде ғылым мен экономиканың әр түрлі салаларында сәтті жұмыс істеп келе жатқандарға, нарықтағы өз-өздеріне деген сенімділерге, қарқынды дамуға және халықаралық стандарттарға бағыт ала білгендерге арналған.

Сыйлықтың мақсаты – бұл қоғамның назарын аудару, соның ішінде мемлекеттік билік өкілдерін, жұмыс басты ортаның, серпінді дамудағы кәсіптер және экономикалық айқын ресейліктер мен шетелдік кәсіпорындар мен ұйымдардың қабілеттілерін ашып айту үшін  түрлі елдердің негізгі салаларының көшбасшыларын біріктіретін бұл сыйлық халықаралық құқықтың мәртебесіне ие.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 20

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 31

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.