Халық жазушысы Зейнолла Қабдоловқа - 90 жыл!

Университетімізде З.Қабдоловтың 90 жылдық мерейтойына арналған «Академик З.Қабдоловтың ғылыми мұрасы және қазақ әдебиеттану мәселелері» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы болып өтті.

Шараның салтанатты ашылуы мен пленарлық және секциялық мәжілісі оқу ордамыздың қабырғасында өтсе, М.Өтемісұлы атындағы Атырау облыстық драма театрында салтанатты кешпен жалғасын тапты.

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 44

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 82

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.