Қайырымдылық – адам жанының нұры!

Қайырымдылық – адам баласы бойындағы асыл қасиеттердің бірі. Адами қасиеттердің қадірлісі қайырымдылық болса, ал оны жасау қамқорлыққа зәру жандардың жанашыр қамқоршысы болып, аялы алақанын, жүрек жылуын ұсыну, сауабы мол іске қолынан келгенше көмектесіп, үлесін қосу адамның азаматтық парызы.

Осы орайда, «Жақсылыққа жаным жақын» қайырымдылық қорының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында «Халел» студенттік театры ұжымы «Жалғанған үміт» атты трагедиялық спектакльін қойды. Бұл игі шараның негізгі мақсаты Рафхат Смағұл атты ДЦП-мен ауыратын 2 жасар бүлдіршіннің еміне қаражат жинау. Қайырымдылық шарасына арнайы 300 билет дайындалып, сатылған болатын, түскен қаражат толықтай кішкентай бүлдіршіннің еміне жұмсау үшін тапсырылды.