«Аққан жұлдыз»

«Гуманитарлық ғылымдар және өнер» факультетінің «Журналистика» мамандығының студенттерінің ұйымдастыруымен "Жалын" жасжурналистер ұйымы   демократтық, ағартушылық мәдениеттің тұңғыш өкілдерінің бірі, шығыстанушы, тарихшы, фольклоршы, этнограф, географ, ағартушы Шоқан Уəлихановтың туған күніне орай "Аққан жұлдыз" атты  дөңгелек үстел ұйымдастырды.

Шараға журналистика мамандығының студенттері белсене қатынасып, Шоқанды жан-жағынан танытатын ғылыми баяндамалар оқылды, Шоқан Уәлихановтың заңғар тұлғасы мен шығармашылық мұрасы, шығыстанушы, тарихшы, географ, этнограф ретіндегі бітімі, әдебиет, тіл мен өнер мәселелері жөніндегі мұралары сөз болды.

Ш.Уәлихановтың өмірі мен шығармашылығы мен еңбектерінен фото және кітап көрмесі ұйымдастырылды. Жиын соңында кафедра меңгерушісі Мəншүк Тынышқалиқызына сөз кезегі беріліп, студенттерге Шоқан Уалихановтың дара да дана жолын кеңірек баяндап, "Аққан жұлдыздай" жарқ еткен ғалымның мұралары əлі де зерттеуді қажет ететіндігіне тоқталып, болашақ журналистерге осы бағытпен жұмыс жасауды тапсырды.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 18

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.