Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетінде

2017 жылдың 27-29 қараша аралығында  Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетіне іс-сапармен келді. Іс-сапар мақсаты Британ кеңесінің Атырау  мемлекеттік университетімен бірлескен жобасын мониторинг жасау және бағалау.

27 қарашада Алан Маккензи университет бірінші проректоры – стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі бірінші проректор Шилібекова Айгерім Сенбекқызымен және көптілді білім беру факультетінің 8 ағылшын тілі оқытушыларымен кездесу өткізді. Бұл оқытушылар Британ кеңесінің қаржыландыруымен 2017 жылдың 26 маусым – 7 шілде аралығында Ұлыбритания, Норидж қаласындағы NILE (Норидж тілдік білім беру институты) “Materials design” атты екі апталық курсынан өтіп келген. Бұл кездесуде «English Only Space» жобасы үшін жасақталып жатырған көмекші құралдармен танысу мақсатында және алдағы жоспарлар талқыланды. Ал 29 қараша күні Британ кеңесінің тағы бір жобасы арқылы (Teacher Knowledge Testing) студенттерге білім беріп жүрген «Шетел тілін оқыту әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы Н.Б.Абдрахманованың 5В011900-Шетел тілі: екі шетел тілі мамандығының 3 және 4 курс студенттерімен өткізген тестілеу сабағына қатысты.

Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи университет оқытушылары туралы жақсы лебіздерін білдіріп, студенттердің болашақта жақсы маман иесі болатынына сенімін білдіріп, жоғары сын-пікір қалдырды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 75

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 58

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 96

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 30

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 54

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.