Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетінде

2017 жылдың 27-29 қараша аралығында  Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетіне іс-сапармен келді. Іс-сапар мақсаты Британ кеңесінің Атырау  мемлекеттік университетімен бірлескен жобасын мониторинг жасау және бағалау.

27 қарашада Алан Маккензи университет бірінші проректоры – стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі бірінші проректор Шилібекова Айгерім Сенбекқызымен және көптілді білім беру факультетінің 8 ағылшын тілі оқытушыларымен кездесу өткізді. Бұл оқытушылар Британ кеңесінің қаржыландыруымен 2017 жылдың 26 маусым – 7 шілде аралығында Ұлыбритания, Норидж қаласындағы NILE (Норидж тілдік білім беру институты) “Materials design” атты екі апталық курсынан өтіп келген. Бұл кездесуде «English Only Space» жобасы үшін жасақталып жатырған көмекші құралдармен танысу мақсатында және алдағы жоспарлар талқыланды. Ал 29 қараша күні Британ кеңесінің тағы бір жобасы арқылы (Teacher Knowledge Testing) студенттерге білім беріп жүрген «Шетел тілін оқыту әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы Н.Б.Абдрахманованың 5В011900-Шетел тілі: екі шетел тілі мамандығының 3 және 4 курс студенттерімен өткізген тестілеу сабағына қатысты.

Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи университет оқытушылары туралы жақсы лебіздерін білдіріп, студенттердің болашақта жақсы маман иесі болатынына сенімін білдіріп, жоғары сын-пікір қалдырды.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 2

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 14

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды

15 Ноя 2019 10

14-ші қараша күні №4 оқу корпусында орналасқан «Экономика және құқық» факультетінің оқу залында, Азаматтық құқықтық пәндер кафедрасының оқытушылары және 2 курс студенттері арасында «Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 103

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.