Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетінде

2017 жылдың 27-29 қараша аралығында  Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетіне іс-сапармен келді. Іс-сапар мақсаты Британ кеңесінің Атырау  мемлекеттік университетімен бірлескен жобасын мониторинг жасау және бағалау.

27 қарашада Алан Маккензи университет бірінші проректоры – стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі бірінші проректор Шилібекова Айгерім Сенбекқызымен және көптілді білім беру факультетінің 8 ағылшын тілі оқытушыларымен кездесу өткізді. Бұл оқытушылар Британ кеңесінің қаржыландыруымен 2017 жылдың 26 маусым – 7 шілде аралығында Ұлыбритания, Норидж қаласындағы NILE (Норидж тілдік білім беру институты) “Materials design” атты екі апталық курсынан өтіп келген. Бұл кездесуде «English Only Space» жобасы үшін жасақталып жатырған көмекші құралдармен танысу мақсатында және алдағы жоспарлар талқыланды. Ал 29 қараша күні Британ кеңесінің тағы бір жобасы арқылы (Teacher Knowledge Testing) студенттерге білім беріп жүрген «Шетел тілін оқыту әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы Н.Б.Абдрахманованың 5В011900-Шетел тілі: екі шетел тілі мамандығының 3 және 4 курс студенттерімен өткізген тестілеу сабағына қатысты.

Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи университет оқытушылары туралы жақсы лебіздерін білдіріп, студенттердің болашақта жақсы маман иесі болатынына сенімін білдіріп, жоғары сын-пікір қалдырды.

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 8

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 16

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 174

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 144

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды