Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетінде

2017 жылдың 27-29 қараша аралығында  Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи Атырау мемлекеттік университетіне іс-сапармен келді. Іс-сапар мақсаты Британ кеңесінің Атырау  мемлекеттік университетімен бірлескен жобасын мониторинг жасау және бағалау.

27 қарашада Алан Маккензи университет бірінші проректоры – стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі бірінші проректор Шилібекова Айгерім Сенбекқызымен және көптілді білім беру факультетінің 8 ағылшын тілі оқытушыларымен кездесу өткізді. Бұл оқытушылар Британ кеңесінің қаржыландыруымен 2017 жылдың 26 маусым – 7 шілде аралығында Ұлыбритания, Норидж қаласындағы NILE (Норидж тілдік білім беру институты) “Materials design” атты екі апталық курсынан өтіп келген. Бұл кездесуде «English Only Space» жобасы үшін жасақталып жатырған көмекші құралдармен танысу мақсатында және алдағы жоспарлар талқыланды. Ал 29 қараша күні Британ кеңесінің тағы бір жобасы арқылы (Teacher Knowledge Testing) студенттерге білім беріп жүрген «Шетел тілін оқыту әдістемесі» кафедрасының аға оқытушысы Н.Б.Абдрахманованың 5В011900-Шетел тілі: екі шетел тілі мамандығының 3 және 4 курс студенттерімен өткізген тестілеу сабағына қатысты.

Британ кеңесінің эксперті Алан Маккензи университет оқытушылары туралы жақсы лебіздерін білдіріп, студенттердің болашақта жақсы маман иесі болатынына сенімін білдіріп, жоғары сын-пікір қалдырды.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 29

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 39

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 27

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 106

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.