Capstone Project тренингі өткізілді

27 қарашада Нидерланды Корольдігінің Қазақстандағы Елшілігінің қолдауымен «Орталық Азиядағы Penal Reform International» халықаралық ұйымымен кездесу ұйымдастырылды.

Атырау университетінде жүзеге асырылып отырған Capstone Project зерттеу жобасы аясында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамына Нидерланд елінің Надмеген қаласындағы Радбуд университетінің «Қылмыстық құқық және қылмыстық іс жүргізу құқығы» кафедрасының профессоры Мария Федорова «Адам құқықтары саласындағы және қылмыстық сот төрелігі саласындағы зерттеулерді жүргізу: кейбір әдістер» тақырыбында семинар-тренинг өткізді.

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 27

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 21

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 186

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 154

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 113

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды