Capstone Project тренингі өткізілді

27 қарашада Нидерланды Корольдігінің Қазақстандағы Елшілігінің қолдауымен «Орталық Азиядағы Penal Reform International» халықаралық ұйымымен кездесу ұйымдастырылды.

Атырау университетінде жүзеге асырылып отырған Capstone Project зерттеу жобасы аясында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамына Нидерланд елінің Надмеген қаласындағы Радбуд университетінің «Қылмыстық құқық және қылмыстық іс жүргізу құқығы» кафедрасының профессоры Мария Федорова «Адам құқықтары саласындағы және қылмыстық сот төрелігі саласындағы зерттеулерді жүргізу: кейбір әдістер» тақырыбында семинар-тренинг өткізді.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 86

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 60

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 99

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 33

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 59

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.