Capstone Project тренингі өткізілді

27 қарашада Нидерланды Корольдігінің Қазақстандағы Елшілігінің қолдауымен «Орталық Азиядағы Penal Reform International» халықаралық ұйымымен кездесу ұйымдастырылды.

Атырау университетінде жүзеге асырылып отырған Capstone Project зерттеу жобасы аясында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамына Нидерланд елінің Надмеген қаласындағы Радбуд университетінің «Қылмыстық құқық және қылмыстық іс жүргізу құқығы» кафедрасының профессоры Мария Федорова «Адам құқықтары саласындағы және қылмыстық сот төрелігі саласындағы зерттеулерді жүргізу: кейбір әдістер» тақырыбында семинар-тренинг өткізді.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 32

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 43

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 29

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 111

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.