Capstone Project тренингі өткізілді

27 қарашада Нидерланды Корольдігінің Қазақстандағы Елшілігінің қолдауымен «Орталық Азиядағы Penal Reform International» халықаралық ұйымымен кездесу ұйымдастырылды.

Атырау университетінде жүзеге асырылып отырған Capstone Project зерттеу жобасы аясында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамына Нидерланд елінің Надмеген қаласындағы Радбуд университетінің «Қылмыстық құқық және қылмыстық іс жүргізу құқығы» кафедрасының профессоры Мария Федорова «Адам құқықтары саласындағы және қылмыстық сот төрелігі саласындағы зерттеулерді жүргізу: кейбір әдістер» тақырыбында семинар-тренинг өткізді.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 2

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 14

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды

15 Ноя 2019 10

14-ші қараша күні №4 оқу корпусында орналасқан «Экономика және құқық» факультетінің оқу залында, Азаматтық құқықтық пәндер кафедрасының оқытушылары және 2 курс студенттері арасында «Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 103

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.