Болашақ заңгерлер мен оқытушылар «Адам құқықтары» жөнінде пікір алмасты

21 қараша 2017 ж. Атырау облысы әкімдігінің мәжіліс залында Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның ұйымдастыруымен «Қазақстандағы Адам құқықтарын қорғаудың ұлттық және халықаралық тетіктері» тақырыбы бойынша семинар-тренинг өтті.

Семинар - тренингте Атырау облысы әкімінің орынбасары Әлібек Ибатоллаұлы Нәутиев, ҚР Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның хатшысы Тастемір Дәуітұлы Әбішев, ЕҚЫҰ-ның Астанадағы бағдарламалар кеңесінің құқықтық мәселелер және адам құқықтары бойынша ұлттық үйлестіруші Гүлмира Сағидоллақызы Қуанжанова құттықтау сөз сөйледі. Бұл жиынға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Экономика және құқық» факультетінің «Құқықтану» мамандығының оқытушылары мен студенттері қатысты.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 15

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 13

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 19

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 52

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.