Болашақ заңгерлер мен оқытушылар «Адам құқықтары» жөнінде пікір алмасты

21 қараша 2017 ж. Атырау облысы әкімдігінің мәжіліс залында Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның ұйымдастыруымен «Қазақстандағы Адам құқықтарын қорғаудың ұлттық және халықаралық тетіктері» тақырыбы бойынша семинар-тренинг өтті.

Семинар - тренингте Атырау облысы әкімінің орынбасары Әлібек Ибатоллаұлы Нәутиев, ҚР Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның хатшысы Тастемір Дәуітұлы Әбішев, ЕҚЫҰ-ның Астанадағы бағдарламалар кеңесінің құқықтық мәселелер және адам құқықтары бойынша ұлттық үйлестіруші Гүлмира Сағидоллақызы Қуанжанова құттықтау сөз сөйледі. Бұл жиынға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Экономика және құқық» факультетінің «Құқықтану» мамандығының оқытушылары мен студенттері қатысты.