«Өзіңді қалай сүю керек?»

Осындай атаумен университетімізде психолог және этнодизайнер Светлана Юдинаның  кітабының тұсауы кесілді.

Ұлыбритания баспаларының бірінде 2017 жылдың қазан айында басып шығарылған, кітаптың алғашқы тұсаукесерлері Лондон және Стокгольнда қалаларында өткізілген. Бұл автордың алғашқы әдеби жобасы.

Биографиялық кітапта өзінің өмірі мен табысқа қалай қолжеткізгендігі туралы баяндап, өмірлік құндылықтарды насихаттайды.

Кітап оқырмандардың кең ауқымына арналған. Басылым тілінің жеңілдігі мен жатықтығы, қарапайым өмірге қолдануға бейімділігімен ерекшеленеді.

Соныменқатар, Елбасымыз Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламасын жүзеге асыру аясында Светлана Юдина «Жастардың қоғамдық санасын жаңғырту» тақырыбына шеберлік-сыныбын өткізді.

Алтынай Сәлімгерейқызы,

медиа қызмет орталығының тілшісі

Фотограф Құдияр Данияров

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 8

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 70

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 61

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 113

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 168

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.