Мемлекеттік хатшы Атырау университетінде болды.

Қазақстан Республикасының мемлекеттік хатшысы Гүлшара Әбдіқалықова мен облыс әкімі Нұрлан Ноғаев  университетімізде жүзеге асырылған бірнеше жаңа жобалармен танысты.

Солардың бірі студенттерді  кәсіпкерлікке баулып,  сондай-ақ олардың  ғылыми-зерттеу жұмыстарын қаржыландыруға мүмкіндік беретін i-Space ковкоркингі мен бизнес инкубатор.  Және екі компоненттен тұратын, ағылшын тілін үйренуге арналған инновациялық Еnglish Оnly Space кешені.Тағы бір жоба - «Fab Lab-Atyrau» деп аталады. Сандық және өндірістік бұл  зертхана- заманауи кішігірм  цехтың қызметін атқарып,  қатысушыларға CNC машиналарында қажетті бөлшектерді шығаруға жол ашады.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 26

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 36

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 24

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 103

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.