Ұлттық валюта күні аталып өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Ұлттық валютасы - Теңге күні қарсаңына орай «Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі» Республикалық мемлекеттік мекемесінің Атырау филиалы мен Қаржы және есеп кафедрасының ұйымдастырған эссе жазу конкурсы өз мәресіне жетті.

Конкурс нәтижесін комиссия іріктеп, қорытындысын шығарды. Шара нәтижесінде қаржы мамандығының студенттері Кыдырова Гулдинур, Отаров Даулет, Сарсенбай Айдана жүлделі орындармен марапатталды.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 20

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 31

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.