ENGLISH ONLY SPACE және I SPACE орталықтары ашылды

Университетімізде заманауи тұрғыда жабдықталған  орталықтардың ашылу рәсімі болды.

Ашылу салтанатына университетіміздің ардагерлері, қадірменді меймандар және оқытушы-профессорлар құрамы мен студенттер қатынасты. Университет ректоры Абзал Ахатұлы құттықтау сөзімен қатар барша қонақтарға қош келдің айтып өтті. Дәстүрлі түрде лентасы кесіліп, тәттілерден шашу шашылып тұсауы кесілген, замануи құрылғылармен жабдықталған орталықты А.Ахатұлы экскурсия жасап әр бөлмені таныстырып отырды. Бұл орталық студент жастарға және қала тұрғындарына кәсіпкерлік мәдениетті және дағдыларды қалыптастыруға, стартаптарды іске қосуға және жаңа компаниялардың дамуының бастапқы кезеңінде өсуіне ықпал етуіне бағытталған, университет қызметінің инновациялық нысаны; коворкинг алаңы – студенттер, стартаперлер, фрилансерлер, қала және облыс шағын бизнес өкілдері жұмыс істейтін, жеке отырыс (жұмыс) орындарын, сөйлесу бөлмелерін, демалыс орындарын, жоғары жылдамдықтағы интернетті, оргтехниканы қамтитын, қазіргі заманға сай дамыған инфрастуктурасы бар жұмыс аймағы.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 74

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124