ENGLISH ONLY SPACE және I SPACE орталықтары ашылды

Университетімізде заманауи тұрғыда жабдықталған  орталықтардың ашылу рәсімі болды.

Ашылу салтанатына университетіміздің ардагерлері, қадірменді меймандар және оқытушы-профессорлар құрамы мен студенттер қатынасты. Университет ректоры Абзал Ахатұлы құттықтау сөзімен қатар барша қонақтарға қош келдің айтып өтті. Дәстүрлі түрде лентасы кесіліп, тәттілерден шашу шашылып тұсауы кесілген, замануи құрылғылармен жабдықталған орталықты А.Ахатұлы экскурсия жасап әр бөлмені таныстырып отырды. Бұл орталық студент жастарға және қала тұрғындарына кәсіпкерлік мәдениетті және дағдыларды қалыптастыруға, стартаптарды іске қосуға және жаңа компаниялардың дамуының бастапқы кезеңінде өсуіне ықпал етуіне бағытталған, университет қызметінің инновациялық нысаны; коворкинг алаңы – студенттер, стартаперлер, фрилансерлер, қала және облыс шағын бизнес өкілдері жұмыс істейтін, жеке отырыс (жұмыс) орындарын, сөйлесу бөлмелерін, демалыс орындарын, жоғары жылдамдықтағы интернетті, оргтехниканы қамтитын, қазіргі заманға сай дамыған инфрастуктурасы бар жұмыс аймағы.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 36

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 19

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 39

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 41

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 38

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.