ENGLISH ONLY SPACE және I SPACE орталықтары ашылды

Университетімізде заманауи тұрғыда жабдықталған  орталықтардың ашылу рәсімі болды.

Ашылу салтанатына университетіміздің ардагерлері, қадірменді меймандар және оқытушы-профессорлар құрамы мен студенттер қатынасты. Университет ректоры Абзал Ахатұлы құттықтау сөзімен қатар барша қонақтарға қош келдің айтып өтті. Дәстүрлі түрде лентасы кесіліп, тәттілерден шашу шашылып тұсауы кесілген, замануи құрылғылармен жабдықталған орталықты А.Ахатұлы экскурсия жасап әр бөлмені таныстырып отырды. Бұл орталық студент жастарға және қала тұрғындарына кәсіпкерлік мәдениетті және дағдыларды қалыптастыруға, стартаптарды іске қосуға және жаңа компаниялардың дамуының бастапқы кезеңінде өсуіне ықпал етуіне бағытталған, университет қызметінің инновациялық нысаны; коворкинг алаңы – студенттер, стартаперлер, фрилансерлер, қала және облыс шағын бизнес өкілдері жұмыс істейтін, жеке отырыс (жұмыс) орындарын, сөйлесу бөлмелерін, демалыс орындарын, жоғары жылдамдықтағы интернетті, оргтехниканы қамтитын, қазіргі заманға сай дамыған инфрастуктурасы бар жұмыс аймағы.

Шетелдік ғалым дәріс оқуда

13 Ноя 2019 10

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасында шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы бойынша ғалым, қауымдастырылған профессор, ғылыми-техникалық қолданбалы орталықтың PhD докторы Артвина Коруха өз жұмысын бастады.

Мәңгілік ел жастары – индустрияға!

13 Ноя 2019 20

Бүгін университетімізде ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысымен Елордамыз Нұр-Сұлтан қаласындағы «Зерттеуші» Республикалық ғылыми-білім беру орталығы Жастар жылына арналған әлеуметтік жобасы аясында «Мәңгілік ел жастары - индустрияға» («Серпін») жобасы шеңберінде студенттермен кездесу өтті.

Әділетті жеңісімен құттықтаймыз!

13 Ноя 2019 14

Аталмыш шара жастар жылы аясында "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ-ның гранттық жобасы қолдауымен Атырау облысы Жоғарғы оқу орындары арасында Жастар ісі жөніндегі комитет басшыларының арасында өткен болатын.
Әділетті жеңісімен құттықтап, республикалық  конкурста сәттілік тілейміз.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 33

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 25

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.