Күйші, термеші, дүлділ әнші

Дәстүрлі өнердің дүлдүлі, әнші, термеші Қайрат Сайлауұлы Кәкімов қазанның 18 – і күні білім алып жатқан оқу ордасының «Музыка және өнер» кафедрасындағы жас студенттерімен кездесу кешіне келді.

Өнер жолын таңдаған жас буын өкілдеріне өзінің бай репертуарынан әндер орындап, өнер жолындағы сан қилы қызықтарымен бөлісті. Бір жарым сағатқа созылған бұл кездесу жастарға, яғни бізге қызықты өтті. Әнші алғаш салған әнін, домбыраны қалай үйренгенін, Ғарифолла әндерін қалай үйренгенін әсерлі әңгімелеп берді. Кездесудің соңында Қайрат Сайлауұлы өзінің орындауында биыл жарық көрген 30 әннен тұратын ән альбом антологиясын сыйға тартты.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 53

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 47

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.