Индер ауданындағы рухани кездесу

24 қазанда «Мәңгілік Ел» ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастыруымен «Архив және Алаш» тақырыбында  Индер ауданының мектеп директорлары, мұғалімдері, еңбек ардагерлерімен кездесу өткізілді.

Кездесу барысында т.ғ.д., профессор А.Ахмет және т.ғ.к. Қ.Сүндетұлы Елбасының «Рухани жаңғыру: келешекке бағдар» стратегиялық мақаласынан туындайтын «Туған жер» бағдарламасының бүгінгі қоғамдағы ерекше роліне жан-жақты тоқтала келіп, Ресей архив қорларында сақталған туған өлкемізге қатысты мол материалдардың барлығын, сонымен бірге іс-сапарлар барысында табылған тың архивтік материалдармен таныстырып, оның маңыздылығына тоқталды. Кездесу барысында мектеп мұғалімдері тарапынан көкейкесті сұрақтар қойылып, ұсыныс, пікірлер білдірілді.

Кездесу барысында Индер ауданы ішкі саясат бөлімімен келесі жылы Батыс Алашорданың құрылуына 100 жыл толуына орай Ақтөбе, Батыс Қазақстан облыстарына ғылыми-танымдық экспедиция ұйымдастыру туралы іс-шара өткізу мәселесі де жоспарланды.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 24

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.