Индер ауданындағы рухани кездесу

24 қазанда «Мәңгілік Ел» ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастыруымен «Архив және Алаш» тақырыбында  Индер ауданының мектеп директорлары, мұғалімдері, еңбек ардагерлерімен кездесу өткізілді.

Кездесу барысында т.ғ.д., профессор А.Ахмет және т.ғ.к. Қ.Сүндетұлы Елбасының «Рухани жаңғыру: келешекке бағдар» стратегиялық мақаласынан туындайтын «Туған жер» бағдарламасының бүгінгі қоғамдағы ерекше роліне жан-жақты тоқтала келіп, Ресей архив қорларында сақталған туған өлкемізге қатысты мол материалдардың барлығын, сонымен бірге іс-сапарлар барысында табылған тың архивтік материалдармен таныстырып, оның маңыздылығына тоқталды. Кездесу барысында мектеп мұғалімдері тарапынан көкейкесті сұрақтар қойылып, ұсыныс, пікірлер білдірілді.

Кездесу барысында Индер ауданы ішкі саясат бөлімімен келесі жылы Батыс Алашорданың құрылуына 100 жыл толуына орай Ақтөбе, Батыс Қазақстан облыстарына ғылыми-танымдық экспедиция ұйымдастыру туралы іс-шара өткізу мәселесі де жоспарланды.

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 8

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.

Дзюдодан ашық турнир өтті

9 Дек 2019 49

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  дзюдодан республикалық турнир өтті.

SWAPTEL ашық есік күні

6 Дек 2019 6

2019 жылдың 5 желтоқсанында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде SWAPTEL зертханасының ашық есік күні өтті.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 22

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 58

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.