Индер ауданындағы рухани кездесу

24 қазанда «Мәңгілік Ел» ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастыруымен «Архив және Алаш» тақырыбында  Индер ауданының мектеп директорлары, мұғалімдері, еңбек ардагерлерімен кездесу өткізілді.

Кездесу барысында т.ғ.д., профессор А.Ахмет және т.ғ.к. Қ.Сүндетұлы Елбасының «Рухани жаңғыру: келешекке бағдар» стратегиялық мақаласынан туындайтын «Туған жер» бағдарламасының бүгінгі қоғамдағы ерекше роліне жан-жақты тоқтала келіп, Ресей архив қорларында сақталған туған өлкемізге қатысты мол материалдардың барлығын, сонымен бірге іс-сапарлар барысында табылған тың архивтік материалдармен таныстырып, оның маңыздылығына тоқталды. Кездесу барысында мектеп мұғалімдері тарапынан көкейкесті сұрақтар қойылып, ұсыныс, пікірлер білдірілді.

Кездесу барысында Индер ауданы ішкі саясат бөлімімен келесі жылы Батыс Алашорданың құрылуына 100 жыл толуына орай Ақтөбе, Батыс Қазақстан облыстарына ғылыми-танымдық экспедиция ұйымдастыру туралы іс-шара өткізу мәселесі де жоспарланды.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 19

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 25

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.