Индер ауданындағы рухани кездесу

24 қазанда «Мәңгілік Ел» ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастыруымен «Архив және Алаш» тақырыбында  Индер ауданының мектеп директорлары, мұғалімдері, еңбек ардагерлерімен кездесу өткізілді.

Кездесу барысында т.ғ.д., профессор А.Ахмет және т.ғ.к. Қ.Сүндетұлы Елбасының «Рухани жаңғыру: келешекке бағдар» стратегиялық мақаласынан туындайтын «Туған жер» бағдарламасының бүгінгі қоғамдағы ерекше роліне жан-жақты тоқтала келіп, Ресей архив қорларында сақталған туған өлкемізге қатысты мол материалдардың барлығын, сонымен бірге іс-сапарлар барысында табылған тың архивтік материалдармен таныстырып, оның маңыздылығына тоқталды. Кездесу барысында мектеп мұғалімдері тарапынан көкейкесті сұрақтар қойылып, ұсыныс, пікірлер білдірілді.

Кездесу барысында Индер ауданы ішкі саясат бөлімімен келесі жылы Батыс Алашорданың құрылуына 100 жыл толуына орай Ақтөбе, Батыс Қазақстан облыстарына ғылыми-танымдық экспедиция ұйымдастыру туралы іс-шара өткізу мәселесі де жоспарланды.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 26

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 36

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 24

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 103

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.