Талдықорған қаласында Қазақстан Республикасының IX - жазғы универсиядасы өтті

Самбо және Дзюдо күресінен ҚР - ның IX – жазғы универсиядасына университетіміздің студент палуандары қатысып жоғары жетістіктер көрсетті.

Атап айтсақ Самбо күресінен 1 курс студенттері Жұмабай Парасат 68кг салмақта, қыздар арасында +78кг салмақта Қапсалиқова Сайда I - ші орын алды.  II - ші орынды 1 курс студенті 57кг салмақта Әбу Аманжан және III курс студенті Ашықбаев Райымбек 100кг салмақта иеленді. 4 курс студенті қыздар арасында  + 78 кг салмақта Сәрсенова Гулдана  III - ші орын алды. Ал дзюдодан қыздар арасында +78 кг салмақта Қапсалиқова Сайда II - ші орын алса, I курс студенті 60кг салмақта Амангелді Бағытжан  III - орын алды. Осы жарысқа палуандарды дайындаған университетіміздің денешынықтыру кафедрасының меңгерушісі Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген жаттықтушы Аралбаев Алпысбай Сейтқалиұлы және денешынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы, Халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 7

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 6

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 51

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.