Талдықорған қаласында Қазақстан Республикасының IX - жазғы универсиядасы өтті

Самбо және Дзюдо күресінен ҚР - ның IX – жазғы универсиядасына университетіміздің студент палуандары қатысып жоғары жетістіктер көрсетті.

Атап айтсақ Самбо күресінен 1 курс студенттері Жұмабай Парасат 68кг салмақта, қыздар арасында +78кг салмақта Қапсалиқова Сайда I - ші орын алды.  II - ші орынды 1 курс студенті 57кг салмақта Әбу Аманжан және III курс студенті Ашықбаев Райымбек 100кг салмақта иеленді. 4 курс студенті қыздар арасында  + 78 кг салмақта Сәрсенова Гулдана  III - ші орын алды. Ал дзюдодан қыздар арасында +78 кг салмақта Қапсалиқова Сайда II - ші орын алса, I курс студенті 60кг салмақта Амангелді Бағытжан  III - орын алды. Осы жарысқа палуандарды дайындаған университетіміздің денешынықтыру кафедрасының меңгерушісі Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген жаттықтушы Аралбаев Алпысбай Сейтқалиұлы және денешынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы, Халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 86

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124