Талдықорған қаласында Қазақстан Республикасының IX - жазғы универсиядасы өтті

Самбо және Дзюдо күресінен ҚР - ның IX – жазғы универсиядасына университетіміздің студент палуандары қатысып жоғары жетістіктер көрсетті.

Атап айтсақ Самбо күресінен 1 курс студенттері Жұмабай Парасат 68кг салмақта, қыздар арасында +78кг салмақта Қапсалиқова Сайда I - ші орын алды.  II - ші орынды 1 курс студенті 57кг салмақта Әбу Аманжан және III курс студенті Ашықбаев Райымбек 100кг салмақта иеленді. 4 курс студенті қыздар арасында  + 78 кг салмақта Сәрсенова Гулдана  III - ші орын алды. Ал дзюдодан қыздар арасында +78 кг салмақта Қапсалиқова Сайда II - ші орын алса, I курс студенті 60кг салмақта Амангелді Бағытжан  III - орын алды. Осы жарысқа палуандарды дайындаған университетіміздің денешынықтыру кафедрасының меңгерушісі Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген жаттықтушы Аралбаев Алпысбай Сейтқалиұлы және денешынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы, Халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлы.

«Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы»

22 Ноя 2019 18

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы , философия магистрі Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен Дүние жүзілік философия күніне орай «Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы» тақырыбында презентация өтті.

«Жиһанкез сыры» атты кездесу кеші өтті

22 Ноя 2019 8

Бүгін Атырау облыстық Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен «Төртінші билік» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Өркениет» жобасы аясында саяхатшы, танымал блогер, психолог Динара Болатпен «Жиһанкез сыры» атты кедесу кеші болып өтті.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 20

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 14

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 46

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.