Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетовтің құттықтау сөзі

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «АҚЫЛДАРДЫ ТОҒЫСТЫРЫП, БАЙЛАНЫСТАРДЫ НЫҒАЙТУ» КАСПИЙ МАҢЫ ЕЛДЕРІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕРСИТЕТТЕРІ АССОЦИАЦИЯСЫНЫҢ XX МЕРЕЙЛІ БАС АССАМБЛЕЯСЫ өткізілуіне орай Ректор поштасына құттықтаулар келіп түсуде.

Қазақстан Республикасының Ресей Федерациясындағы төтенше және өкілетті елшісі Иманғали Нұрғалиұлы Тасмағамбетовтің құттықтау сөзі.

КАСПИЙ МАҢЫ ЕЛДЕРІНІҢ МЕМЛЕКЕТТІК УНИВЕРСИТЕТТЕРІ АССОЦИАЦИЯСЫ XX МЕРЕЙЛІ БАС АССАМБЛЕЯСЫ
Концепция: https://asu.edu.kz/upload/pdf/assembly/Concepciya-XX-Generalnoi-Assamblei-kaz.pdf

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 24

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.