Ардагер ұстаздарға құрмет көрсетілді

Атырау облыстық тарихи-өлкетану музейінде «Еңбегімен еленген ардақты ұстаздар» атты ардагер ұстаздармен кездесу кеші өтті.

Бұл мерекелік шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ардагер ұстаздары Жәйлі Бөкешқызы, Нұрзила Сәрсенқызы, Қадим Оңғарсынұлы және инновациялық білім беру факультетінің бітіруші студенттері қатысты.

Абай атамыз айтқандай: «Ұстаздық еткен жалықпас, үйретуден балаға»,- дегендей, қыр-сыры мол, қиын да жауапты істе көп жылғы ұстаздық еңбегінің тәжірибесі туралы студенттермен ой бөлісті.

Адами капитал – жаңғыру негізі

15 Янв 2018 90

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік  университетінің  ұжымы елбасының жолдауға қатысты мәлімдемесін тікелей эфирде тыңдады. 10 бағыт бойынша маңызды міндеттердің ішінде  "Адами капитал – жаңғыру негізі"  педагогтар үшін үлкен мүмкіндік.

Университетіміздің үздік оқытушылары

13 Янв 2018 156

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

ҚР Білім және ғылым вице-министрі Атырау университетінде

10 Янв 2018 173

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Бибігүл Амангелдіқызы Асылова Атырау облысына жасаған іссапары кезінде білім ордамызға келіп, университетімізде жасалынып жатқан жаңа жұмыстармен танысып шықты.

Жаңартылған білім онкүндігі

10 Янв 2018 187

Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен университет қызметкерлеріне арналған 8-19 қаңтар аралығында өтетін әдістемелік онкүндік бастау алды.

Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

10 Янв 2018 167

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.