Ардагер ұстаздарға құрмет көрсетілді

Атырау облыстық тарихи-өлкетану музейінде «Еңбегімен еленген ардақты ұстаздар» атты ардагер ұстаздармен кездесу кеші өтті.

Бұл мерекелік шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ардагер ұстаздары Жәйлі Бөкешқызы, Нұрзила Сәрсенқызы, Қадим Оңғарсынұлы және инновациялық білім беру факультетінің бітіруші студенттері қатысты.

Абай атамыз айтқандай: «Ұстаздық еткен жалықпас, үйретуден балаға»,- дегендей, қыр-сыры мол, қиын да жауапты істе көп жылғы ұстаздық еңбегінің тәжірибесі туралы студенттермен ой бөлісті.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 86

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124