Ардагер ұстаздарға құрмет көрсетілді

Атырау облыстық тарихи-өлкетану музейінде «Еңбегімен еленген ардақты ұстаздар» атты ардагер ұстаздармен кездесу кеші өтті.

Бұл мерекелік шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ардагер ұстаздары Жәйлі Бөкешқызы, Нұрзила Сәрсенқызы, Қадим Оңғарсынұлы және инновациялық білім беру факультетінің бітіруші студенттері қатысты.

Абай атамыз айтқандай: «Ұстаздық еткен жалықпас, үйретуден балаға»,- дегендей, қыр-сыры мол, қиын да жауапты істе көп жылғы ұстаздық еңбегінің тәжірибесі туралы студенттермен ой бөлісті.

19 Окт 2017 7

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Физика, математика және ақпараттық технологиялар» факультетінің «Физика және техникалық пәндер» кафедрасының ұйымдастыруымен «Стандарттау – инновацияларды енгізу үшін қолайлы ортаны қалыптастырудың кепілі» атты дөңгелек үстел өтті.

Воркшоп

19 Окт 2017 14

Ассоциацияға мүше университеттердің халықаралық және ғылыми ынтымақтастық менеджерлері үшін арнайы воркшоп ұйымдастырылды.

Байланысты нығайтудағы елеулі оқиға

18 Окт 2017 22

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастырумен 11-13 қазан аралығына жоспарланған «Ақылдарды тоғыстырып, байланыстарды нығайту» атты Каспий маңы елдерінің мемлекеттік университеттері Ассоциациясының мерейлі ХХ Бас Асамблеясы өтті.

Capstone рroject – студенттер арасында жаңа жоба

18 Окт 2017 24

17.10.2017 жылы PRI Capstone жобасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде басталды.

Ұрпақтар сабақтастығы

17 Окт 2017 29

10 қыркүйек күні университетіміздің акт залында «Мәңгілік ел» ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастырған, ардагер ұстаз, белгілі өлкетанушы Зәки Ахмеджанұлының «Беріш-Себек шежіресі» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті. Шараны жүргізген Алпатанов Сергей: «Өткенімізді білмей,  болашаққа ұмтылу мүмкін емес.