Ардагер ұстаздарға құрмет көрсетілді

Атырау облыстық тарихи-өлкетану музейінде «Еңбегімен еленген ардақты ұстаздар» атты ардагер ұстаздармен кездесу кеші өтті.

Бұл мерекелік шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ардагер ұстаздары Жәйлі Бөкешқызы, Нұрзила Сәрсенқызы, Қадим Оңғарсынұлы және инновациялық білім беру факультетінің бітіруші студенттері қатысты.

Абай атамыз айтқандай: «Ұстаздық еткен жалықпас, үйретуден балаға»,- дегендей, қыр-сыры мол, қиын да жауапты істе көп жылғы ұстаздық еңбегінің тәжірибесі туралы студенттермен ой бөлісті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 47

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 49

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 320

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

Еуропаның жеңіс тұғырында

25 Июн 2018 82

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.