Театр - тәрбие бесігі

Елбасының  «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында Қазақстаның Еңбек сіңірген қайраткері, «Дарын» мемлекеттік сыйлығының лауреаты, әнші-актер Бекжан Тұрыс пен театрдың әдебиет және баспасөз қызмет жетекшісі, халықаралық «Алаш» сыйлығының иегері, ақын-драматург Бақыт Беделханұлы университетімізге арнайы келіп студенттермен  кездесу өткізді.

Кездесу барысында қонақтарымыз М.Әуезов атындағы қазақ мемлекеттік академиялық драма театры, Қазақстанның Еңбек ері, КСРО халық әртісі Асанәлі Әшімовтың 80 жылдық мерейтойына байланысты гастролдік сапармен қаламызға өздерінің керемет қойылымдарымен келгенін айта келіп, жастарға өмірден алған тәжірбиелерімен, тәлім тәрбиесі мол әңгімелерімен бөлісіп, студенттер тарапынан қойылған сауалдарға тұшымды жауап қайтарып отырды. Қонақ кәде ретінде өздерінің өлеңдері мен әндерін шырқап көрерменді бір серпілтті.

Шара соңында университетіміздің ғылыми істер жөніндегі проректоры Саламат Нұрмұханұлы қонақтарымызға ризашылығын білдіріп, университет атынан сыйлықтар табыстады.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ,

медиа-қызмет орталығының тілшісі

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 12

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 12

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 19

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 52

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.