Decentrathon – Орталық Азиядағы ең ірі Web3 хакатоны өтті

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде 26-28 мамырға жоспарланған Decentrathon – Орталық Азиядағы ең ірі Web3 хакатонның ашылу рәсімі өтті.Қазақстанда IT бағытын дамытып және Blockchange технологиясын осы салада жүрген мамандарға жеткізуді мақсат еткен шараға Астана, Алматы, Ақтау, Ақтөбе, Атырау, Қарағанды, Павлодар, Семей, Шымкент қалаларынан 15 локацияда - Жұбанов университеті, Атырау университеті, Yessenov University, ҚарМУ, ҚарМТУ, Торайғыров университеті, Alikhan Bokeikhan University, Auezov University, ҚБТУ, МУИТ, SDU, Satbayev University, Astana IT University және KAZGUU бір уақытта өтуде. Қатысушылар 72 сағат бойы нон-стоп тәртібінде Web3 саласындағы кейстерді қарастыратын болады. Мыңнан аса қатысушы тіркелген Decentrathon-ның жүлде қоры $10 000, бірінші орынға- $5000, екінші орынға- $3500 және үшінші орынға- $1500 беріледі. Жеңімпаздар инновациялық шешімдері мен идеялары негізінде таңдалады.