"Science Cafe" аясында ғылыми семинар

24 мамыр күні университетте "Science Cafe" аясында Канадалық Simon Fraser  университетімен бірлескен халықаралық ғылыми жоба аясында "Білім беру жолдары: ерекше қажеттіліктері бар балалардың білім беру тәжірибесін бағдарлайтын салыстырмалы халықаралық зерттеу" тақырыбында ғылыми семинар өтті.                                                                                                                               Аталған оқу орнында білім алмасып келген ф.ғ.к., қауымдастырылған профессор Айгүл Сұлтангубиева "Халықаралық ғылыми жобаға қатысу тәжірибесінен", п.ғ.к., қауымдастырылған профессор Ләйлә Қойшығұлова мен п.ғ.д.  Ақмарал Мұхамеджанова "Канада жоғары оқу орны мен мектептеріндегі білім беру жүйесінің ерекшеліктері", сондай-ақ, пс.ғ.к., Жаңылсын Сабирова және п.ғ.к., Гүлшат Шугаева "Қоныс аударған ерекше  балдарды қоғамға бейімдеуге арналған тәжірибелік жұмыстар"сынды тақырыптарда баяндама қорғады.