Конституцияны жатқа білемін!

Атырау облыстық ішкі саясат басқармасының қолдауымен  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 3-ші мәрте «Конституцияны жатқа білемін!» атты Қазақстан Республикасы Конституциясының 22 жылдығына арналған облыстық конкурсы өтті.

Ережеге сай байқау екі бөлімнен құрылды. Бірінші бөлімде қатысушылар 20 минуттың ішінде Конституция бойынша тест сұрақтарына жауап берсе, екінші бөлімде Конституция баптарын жатқа айту бойынша сынақ тапсырды.

Конкурстық комиссия шешімімен Қ. Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжінің грантына Ізбасқан Іңкәр Нұрланқызы, Хайрулина Аида Аманқосқызы Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжінің білім грантын иеленді. Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетін "құқықтану" мамандығының білім грантымен Сембек Мейірбек Сембекұлы марапатталды.

Сембек Мейірбек Сембекұлы

Және де үздік білімдерін көрсеткен бірқатар жеңімпаздар Махамбет атындағы қазақ драма театрының, «Бейбарыс» хоккей командасының бір маусымдық билеттері мен «Мұнайшы» бассейніне бір жылдық тегін абонементтерге ие болды.

Поэзияға толы сәт

3 Апр 2020 59

"70 жылдыққа 70 тұлғамен кездесу" жобасы аясында кезекті онлайн форматта университетіміздегі "Ақтаңгер" ақындар клубының бастамасымен ҚР Жазушылар Одағы басқарма төрағасының орынбасары, белгілі ақын Бақыт Беделханмен ашық әңгіме өтті.

"FunTIME ONLINE" тартысты ойлар мекені!

3 Апр 2020 50

Короновирус індетінің алдын-алу мақсатында біз жұмысымызды қашықтықта отырып - ақ ұйымдастыра аламыз.Осы орайда ой - танымдық іс шаралар өз жұмысын онлайн форматта жалғастыруда.

Жатақханадағы жай-күй жан жадыратады

3 Апр 2020 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіндегі қашықтықтан оқыту үдерісі студенттердің білім алуына оң ықпалын тигізіп келеді. Осы орайда,  елімізде орын алған келеңсіз індеттің алдын-алу мақсатында алыс мекенде тұратын студенттер қорғаныс мақсатында жатақханада қалған болатын.

Ғылыми кеңес онлайн форматта өтті

2 Апр 2020 36

Бүгін  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Ғылыми кеңесінің кезекті мәжілісі еліміздегі эпидемиялогиялық жағдайға байланысты онлайн форматта өткізілді.

ШҰҒЫЛ ЖЕТКІЗУ ҚЫЗМЕТІ ҰЙЫМДАСТЫРЫЛДЫ

2 Апр 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде университет ұжымына қолдау көрсету мақсатында зейнеткерлер мен әлеуметтік жағдайы төмен отбасыларға шұғыл қажет болатын дәрі-дәрмектер мен бірінші кезекте қажетті азық-түліктерді үйге шұғыл жеткізу қызметі ұйымдастырылды.