Конституцияны жатқа білемін!

Атырау облыстық ішкі саясат басқармасының қолдауымен  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 3-ші мәрте «Конституцияны жатқа білемін!» атты Қазақстан Республикасы Конституциясының 22 жылдығына арналған облыстық конкурсы өтті.

Ережеге сай байқау екі бөлімнен құрылды. Бірінші бөлімде қатысушылар 20 минуттың ішінде Конституция бойынша тест сұрақтарына жауап берсе, екінші бөлімде Конституция баптарын жатқа айту бойынша сынақ тапсырды.

Конкурстық комиссия шешімімен Қ. Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледжінің грантына Ізбасқан Іңкәр Нұрланқызы, Хайрулина Аида Аманқосқызы Каспий өңірінің қазіргі заманғы колледжінің білім грантын иеленді. Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетін "құқықтану" мамандығының білім грантымен Сембек Мейірбек Сембекұлы марапатталды.

Сембек Мейірбек Сембекұлы

Және де үздік білімдерін көрсеткен бірқатар жеңімпаздар Махамбет атындағы қазақ драма театрының, «Бейбарыс» хоккей командасының бір маусымдық билеттері мен «Мұнайшы» бассейніне бір жылдық тегін абонементтерге ие болды.

Ректорлар тарихы. 15-бөлім.

7 Авг 2019 56

2016-2019 ж.ж.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 151

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.