Атаулы аудиторияның ашылуы

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде шет тілдері мамандығының кадрлар дайындауына 30 жыл толуына орай ұйымдастырылған шетел тілінің оқу-әдістемелік аудиториясы ашылды.
Аудиторияның ашылу салтанатына университетіміздің басшылары, профессор – оқытушылар құрамы, арнайы шақырылған қонақтар қатысты. Қазіргі кезде оқу орнында бірнеше атаулы аудитория бар, онда студенттер мен оқытушылар іс-шаралар өткізіп, дәріс оқиды.
Аталған кафедра оқытушысы, кафедра меңгерушісі болып қызмет атқарған Алтын Жұмағазықызы
"Адам көп тіл білген сайын оның көкірек көзі ашылып, өмірінің көкжиегі кеңіп, өрісі ұлғая түсетіні сөзсіз. Сол арқылы кез-келген ортаға сіңіп, мықты маман бола алады. Бізден білім алған студенттеріміз, жоғары жетістіктерге жетсе, бұл біздің жеңісіміз, жемісіміз. Сондықтан өздеріңді де, тілдеріңді де дамытыңдар,- деді.
Бүгінгі таңда шет тілінің оқыту әдістемесі кафедрасы шетел мамандарын дайындап келеді. Олар облысымыздағы білім беру саласын мамандармен толық қамтамасыз етіп отыр. ????Аудитория білім беру технологиялары мен әдістерінің ережелері, замануи техникалық жабыдықтармен қамтамасыз етілген.
Іс-шара соңы қысқы оқу-әдістемелік декадаға жалғасты.