«ІSKER GROUP” компаниясындағы кездесу

2017 жылдың 12 сәуір күні Қазақстан Республикасы Президенті Н.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласы жарияланған болатын.

Университетте осы мақалада көрсетілген міндеттерді іске асыру мақсатындағы жұмыс жоспарында бекітілген облыс қала көлеміндегі өндіріс орындары, мекемелер мен ұйымдарда «ХХІ ғасырдағы ұлттық сана» Атырау университеті ғалымдарының 10 дәрісі» әлеуметтік жобасы жүзеге асырылуда.

29 маусым күні осы жоба аясында Атырау қаласындағы «ІSKER GROUP” компаниясының ұжымымен кездесу өтті. Аталған мекеме еліміздің экономикасындағы мұнай саласының локомотиві болып отырған «ТШО», «Болашақ» зауыттарымен логистика, құрылыс, техникалық жабдықтау салаларымен байланысты жұмыс жүргізіп отыр.

Кездесу барысында университеттің ғылым департаментінің директоры Ә.Ү.Ермағамбетова Елбасының мақаласында көрсетілген негізгі тақырыптар: ұлттық сана, бәсекелік қабілет, ұлттық код, туған жер, рухани құндылықтар және т.б. мәселелерге кеңінен тоқталды.

Компанияның мемлекеттік органдармен байланысу жөніндегі директоры С.С.Қуанышев мақалада көрсетілген міндеттер ұжым қызметкерлеріне жаңа міндеттер жүктейтінін, тағылымы көп бұндай бас қосулардың маңызы зор екенін, айтылған мәселелердің бұдан да үлкен ұжым арасында таныстырылып, талқылануы қажеттігіне тоқталды.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 39

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 41

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 58

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 127

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас

5 Ноя 2018 15

2018 жылдың 5 қарашасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас өткізілді.