«ІSKER GROUP” компаниясындағы кездесу

2017 жылдың 12 сәуір күні Қазақстан Республикасы Президенті Н.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласы жарияланған болатын.

Университетте осы мақалада көрсетілген міндеттерді іске асыру мақсатындағы жұмыс жоспарында бекітілген облыс қала көлеміндегі өндіріс орындары, мекемелер мен ұйымдарда «ХХІ ғасырдағы ұлттық сана» Атырау университеті ғалымдарының 10 дәрісі» әлеуметтік жобасы жүзеге асырылуда.

29 маусым күні осы жоба аясында Атырау қаласындағы «ІSKER GROUP” компаниясының ұжымымен кездесу өтті. Аталған мекеме еліміздің экономикасындағы мұнай саласының локомотиві болып отырған «ТШО», «Болашақ» зауыттарымен логистика, құрылыс, техникалық жабдықтау салаларымен байланысты жұмыс жүргізіп отыр.

Кездесу барысында университеттің ғылым департаментінің директоры Ә.Ү.Ермағамбетова Елбасының мақаласында көрсетілген негізгі тақырыптар: ұлттық сана, бәсекелік қабілет, ұлттық код, туған жер, рухани құндылықтар және т.б. мәселелерге кеңінен тоқталды.

Компанияның мемлекеттік органдармен байланысу жөніндегі директоры С.С.Қуанышев мақалада көрсетілген міндеттер ұжым қызметкерлеріне жаңа міндеттер жүктейтінін, тағылымы көп бұндай бас қосулардың маңызы зор екенін, айтылған мәселелердің бұдан да үлкен ұжым арасында таныстырылып, талқылануы қажеттігіне тоқталды.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 13

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 102

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 87

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 32

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 363

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.