«ІSKER GROUP” компаниясындағы кездесу

2017 жылдың 12 сәуір күні Қазақстан Республикасы Президенті Н.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласы жарияланған болатын.

Университетте осы мақалада көрсетілген міндеттерді іске асыру мақсатындағы жұмыс жоспарында бекітілген облыс қала көлеміндегі өндіріс орындары, мекемелер мен ұйымдарда «ХХІ ғасырдағы ұлттық сана» Атырау университеті ғалымдарының 10 дәрісі» әлеуметтік жобасы жүзеге асырылуда.

29 маусым күні осы жоба аясында Атырау қаласындағы «ІSKER GROUP” компаниясының ұжымымен кездесу өтті. Аталған мекеме еліміздің экономикасындағы мұнай саласының локомотиві болып отырған «ТШО», «Болашақ» зауыттарымен логистика, құрылыс, техникалық жабдықтау салаларымен байланысты жұмыс жүргізіп отыр.

Кездесу барысында университеттің ғылым департаментінің директоры Ә.Ү.Ермағамбетова Елбасының мақаласында көрсетілген негізгі тақырыптар: ұлттық сана, бәсекелік қабілет, ұлттық код, туған жер, рухани құндылықтар және т.б. мәселелерге кеңінен тоқталды.

Компанияның мемлекеттік органдармен байланысу жөніндегі директоры С.С.Қуанышев мақалада көрсетілген міндеттер ұжым қызметкерлеріне жаңа міндеттер жүктейтінін, тағылымы көп бұндай бас қосулардың маңызы зор екенін, айтылған мәселелердің бұдан да үлкен ұжым арасында таныстырылып, талқылануы қажеттігіне тоқталды.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 5

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 63

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 37

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.