"Ректор кубогы-2022"

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде дәстүрлі факультет аралық «Ректор кубогы-2022» жайдарман ойыны ұйымдастырылды.
«Ректор кубогы - 2022» сайысына әр факультеттен жиналған 5 команда бақ сынады.  Қалжың сөзге ұшқыр әзілкештер көрермендерге көтеріңкі көңіл-күй сыйлап, әдемі қалжың арқылы өз шындықтарын жеткізе білді.
Сайыс нәтижесінде 3-орынды көптілді білім беру факультеті иеленіп, 2-орынға физика,математика және ақпараттық технологиялар факультеті мен гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті жайғасты. Осы жылғы Ректор кубогы инновациялық білім беру факультетіне бұйырды. Көпті өз әзілімен ерекше баурай білген жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдар факультетінің студенті Бекзат Нығметов биылғы ойында «Үздік ойыншы» деп танылды.