Халықаралық йога күні атап өтілді

2014 жылдың 11 желтоқсанында Біріккен Ұлттар Ұйымы Бас Ассамблеясының резолюциясына байланысты 21 маусым Халықаралық йога күні деп жариялаған болатын.

Биыл Үшінші Халықаралық Йога күніне арналған Үндістан Үкіметінің хаттамасына сәйкес, қазақстандықтарды ежелгі Йога білімімен және физикалық  рухани сауықтыру мақсатында, таңғы 6.30-да Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорт кешенінде Йога ілімінің көрсетілімі болды.

Мереке кешкі сағат 19.00-де Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері Ақмарал Қайназарова жетекшілік ететін «Алматы-Қазақстан, Үнді классикалық би орталығының» концертімен жалғасты. Концертте Бахаратанатьям, Катхак Үнді калассикалық билері, Болливуд биі және үнді әндері орындалды.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 15

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.

Дзюдодан ашық турнир өтті

9 Дек 2019 51

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  дзюдодан республикалық турнир өтті.

SWAPTEL ашық есік күні

6 Дек 2019 7

2019 жылдың 5 желтоқсанында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде SWAPTEL зертханасының ашық есік күні өтті.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 24

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 58

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.