Халықаралық йога күні атап өтілді

2014 жылдың 11 желтоқсанында Біріккен Ұлттар Ұйымы Бас Ассамблеясының резолюциясына байланысты 21 маусым Халықаралық йога күні деп жариялаған болатын.

Биыл Үшінші Халықаралық Йога күніне арналған Үндістан Үкіметінің хаттамасына сәйкес, қазақстандықтарды ежелгі Йога білімімен және физикалық  рухани сауықтыру мақсатында, таңғы 6.30-да Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спорт кешенінде Йога ілімінің көрсетілімі болды.

Мереке кешкі сағат 19.00-де Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері Ақмарал Қайназарова жетекшілік ететін «Алматы-Қазақстан, Үнді классикалық би орталығының» концертімен жалғасты. Концертте Бахаратанатьям, Катхак Үнді калассикалық билері, Болливуд биі және үнді әндері орындалды.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 13

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.