Болашақ Қазақстанның жастары

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде, Жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен «Болашақ Қазақстанның жастары» тақырыбында студент жастармен кездесу өтті. Атырау өңірінің қоғамдық-саяси, әлеуметтік-экономикалық, мәдени-рухани дамуында өзіндік орны бар табысты тұлғалар студенттерге арнайы дәрістер оқылды , жастар арасында жолдау талқыланды. Өңірімізге танымал тұлғалар қатарында «Атырау – маленькая страна» қоғамдық бірлестігі төрағасы Ерлан Күмісқалиев, «Иверия» грузин этно- мәдени бірлестігінің төрағасы Зураб Гедеванович Бобохидзе, ішкі туризмді дамытушы, «Ақпарат» қоғамдық бірлестігі төрайымы Гүлжан Елешева, «Сулейман АРТ» директоры, «Қарақат мектеп студиясы» жетекшісі Эльвира Бекимова, Атырау облыстық Жастар ресурстық орталығының басшысы Серік Қадыров, Атырау Жастар театрының директоры, қалалық мәслихат депутаты Әміржан Нұрланұлы, «Jas Otan» Жастар қанаты Атырау облыстық филиалы төрағасы Абылай Құрметұлы еліміздің бүгінгі жеткен жетістіктерінің ел тәуелсіздігімен берге жеткен зор мүмкіндік екенін айтып, құнды да қызықты деректермен бөлісіп, мерекенің маңызы мен мәніне тоқталды.