Рухани жаңғыру философиясы

1 маусым күні Атырау университетіне Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигі, философия ғылымдарының докторы, профессор, қоғам қайраткері, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Құрметті профессоры Ғарифолла Есім келді.

Кездесу шымылдығын университет ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Ахатұлы ашты. Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар – рухани жаңғыру» атты мақаласының маңыздылығы, одан туындайтын міндеттер – кездесудің басты тақырыбына айналды . Елбасы мақаласы төңірегінде құрметті қонағымыз өзінің көзқарасын, философиялық ойларын ортаға салды. Соның ішінде сананың жаңғыруы, латын әліпбиіне көшу мәселесіне, Қазақстанның 100 есімін анықтау идеясына ерекше тоқталды.
«Рухани жаңғыру философиясы» тақырыбындағы кездесуде профессор-оқытушылар сөз сөйлеп, университетіміздің Құрметті профессоры Ғарифолла Есімді 70 жас мерейтойымен құттықтады. Кездесу соңында университет қызметкерлері, «Құрмет» орденінің иегері Ғарифолла Есіммен естелік суретке түсті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 48

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 319

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

Еуропаның жеңіс тұғырында

25 Июн 2018 82

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.