Рухани жаңғыру философиясы

1 маусым күні Атырау университетіне Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигі, философия ғылымдарының докторы, профессор, қоғам қайраткері, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Құрметті профессоры Ғарифолла Есім келді.

Кездесу шымылдығын университет ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор Абзал Ахатұлы ашты. Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар – рухани жаңғыру» атты мақаласының маңыздылығы, одан туындайтын міндеттер – кездесудің басты тақырыбына айналды . Елбасы мақаласы төңірегінде құрметті қонағымыз өзінің көзқарасын, философиялық ойларын ортаға салды. Соның ішінде сананың жаңғыруы, латын әліпбиіне көшу мәселесіне, Қазақстанның 100 есімін анықтау идеясына ерекше тоқталды.
«Рухани жаңғыру философиясы» тақырыбындағы кездесуде профессор-оқытушылар сөз сөйлеп, университетіміздің Құрметті профессоры Ғарифолла Есімді 70 жас мерейтойымен құттықтады. Кездесу соңында университет қызметкерлері, «Құрмет» орденінің иегері Ғарифолла Есіммен естелік суретке түсті.

Жастар жылы – жаңа бағыттардың жаршысы

23 Янв 2019 3

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жастары  үшін ерекше күн болды. Ол  2019 жыл – «Жастар жылы» болып ресми ашылуы еді. Бұл елімізде мемлекеттік жастар саясатын жан-жақты қолдау мен жүзеге асыруға бағытталған ауқымды іс-қимыл жоспарын іске асыруға бастау алатыны сөзсіз.

2019-жыл Жастар жылы

23 Янв 2019 3

Жастардың жүрек сөзі

«Жастар жылы» - ұлы істердің бастауы

23 Янв 2019 7

Бүгін Елбасы Н.Назарбаевтың қатысуымен «Жастар жылы» ресми түрде өз бастауын алды. Яғни, Астанада ЭКСПО-2017 «Нұр әлем» көрме кешенінің павильонында ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың қатысуымен «Тәуелсіздіктің ұрпақтары» атты Жастар жылының салтанатты ашылу рәсімі өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

21 Янв 2019 84

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

АБЗАЛ АХАТҰЛЫ АЙТАДЫ

21 Янв 2019 56

Арыстандай айбатты, арынды әрі дарынды жастарға қай уақытта да қолдаудың қажеттілігін Мемлекет басшысы үнемі айтып жүреді. Н.Ә Назарбаев биылғы жылды «Жастар жылы» деп жариялады.