Бірегей жоба – балалар университетінің екінші маусымы

1 маусым – Балаларды қорғау күні қарсаңында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Балалар университетінің екінші маусымы басталды.

Балалар университеті екінші маусымының салтанатты ашылу шарасы «Сенім» элитарлық мектебі оқушыларының сазды сәлемімен басталып, университетіміздің бірінші проректоры - Стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Шилібекова Айгерім Сенбекқызы сөз сөйлеп, балаларға «Қош келдіңіздер» айтты. Содан соң Динара Ғаниқызы «Мереке» атты әнін орындап, балаларға көтеріңкі көңіл күй сыйлады. Балалар университетінің ректоры Орынгүл Абилова құттықтау сөзін сөйлеп, балаларға студенттік билеттерін табыстады. Балалардың білімге деген құмарлығын дамытуға көмектесетін, қалыпты мектептен өзгеше оқыту әдістемесін ұсынатын бірегей жоба жаңалықтарынан қалыс қалмаңыздар!

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 5

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.