Бірегей жоба – балалар университетінің екінші маусымы

1 маусым – Балаларды қорғау күні қарсаңында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Балалар университетінің екінші маусымы басталды.

Балалар университеті екінші маусымының салтанатты ашылу шарасы «Сенім» элитарлық мектебі оқушыларының сазды сәлемімен басталып, университетіміздің бірінші проректоры - Стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Шилібекова Айгерім Сенбекқызы сөз сөйлеп, балаларға «Қош келдіңіздер» айтты. Содан соң Динара Ғаниқызы «Мереке» атты әнін орындап, балаларға көтеріңкі көңіл күй сыйлады. Балалар университетінің ректоры Орынгүл Абилова құттықтау сөзін сөйлеп, балаларға студенттік билеттерін табыстады. Балалардың білімге деген құмарлығын дамытуға көмектесетін, қалыпты мектептен өзгеше оқыту әдістемесін ұсынатын бірегей жоба жаңалықтарынан қалыс қалмаңыздар!

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 12

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 21

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 36

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 62

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.