Жобаларын қаржыландыруға бағытталған конкурстың өткізілуі туралы хабарландыру

«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті» ММ атынан, Оператор – «Ғылым Қоры» АҚ, 2017 жылға ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру туралы конкурстың өткізілетінін хабарлайды.

Конкурстық құжаттама ҚР БҒМ Ғылым комитетінің (www.sc.edu.gov.kz) және «Ғылым Қоры» АҚ (www.science-fund.kz) сайттарында орналастырылған. Конкурстық құжаттаманы түсіндіру және өтінімді беру туралы сұрақтар бойынша кеңесті келесі телефондар бойынша алуға болады: 8(7172) 76-85-78; 26-63-59. (e-mail: info@science-fund.kz)

Конкурстық құжаттаманы түсіндіру және өтінімді беру туралы сұрақтар бойынша кеңес беруші Оператор өкілдері, «Ғылым қоры» АҚ-ның жобалар үйлестірушілері – Кәрімқызы Бекзат, Мун Алексей.

Өтінімдер, 2017 жылдың 12 маусымынан бастап 2017 жылдың 26 шілдесіне дейін қабылданады.

Конкурстық өтінімдер www.e-cloud.kz сайтындағы электронды өтінімдерді қабылдау жүйесі арқылы қабылданады.

Ұстаздың мерейлі сәті

19 Ноя 2018 1

Өткен аптада университеттің Музыка және өнер кафедрасының доценті Тамара Мұқанқызы Сүйінғаринаның 60 жас мерейтойына және ғылыми-педагогикалық қызметінің 30 жылдығына арналған салтанатты кеш өтті.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 74

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 118

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 67

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 153

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.