Жобаларын қаржыландыруға бағытталған конкурстың өткізілуі туралы хабарландыру

«Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Ғылым комитеті» ММ атынан, Оператор – «Ғылым Қоры» АҚ, 2017 жылға ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру жобаларын қаржыландыру туралы конкурстың өткізілетінін хабарлайды.

Конкурстық құжаттама ҚР БҒМ Ғылым комитетінің (www.sc.edu.gov.kz) және «Ғылым Қоры» АҚ (www.science-fund.kz) сайттарында орналастырылған. Конкурстық құжаттаманы түсіндіру және өтінімді беру туралы сұрақтар бойынша кеңесті келесі телефондар бойынша алуға болады: 8(7172) 76-85-78; 26-63-59. (e-mail: info@science-fund.kz)

Конкурстық құжаттаманы түсіндіру және өтінімді беру туралы сұрақтар бойынша кеңес беруші Оператор өкілдері, «Ғылым қоры» АҚ-ның жобалар үйлестірушілері – Кәрімқызы Бекзат, Мун Алексей.

Өтінімдер, 2017 жылдың 12 маусымынан бастап 2017 жылдың 26 шілдесіне дейін қабылданады.

Конкурстық өтінімдер www.e-cloud.kz сайтындағы электронды өтінімдерді қабылдау жүйесі арқылы қабылданады.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 74

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124