Теңдік Жауыровты еске алды

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау университетінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті журналистика кафедрасы «Жаһандану жағдайындағы ғылым мен өнер» апталығы аясында өмірден өткен танымал журналист-қаламгер, академиялық доцент Теңдік Жауырұлының отбасымен  кездесу өткізді.

Еске алу кешіне Теңдік Жауырұлының жұбайы Рахима Әбішқызы мен жақындары, сондай-ақ, өңірдің танымал журналистері қатысты. Кездесу барысында кафедра меңгерушісі Мәншук Тынышқалиқызы, қаламгердің жұбайы мен балалары, «Атырау-Ақпарат» ЖШС директорының орынбасары Исатай Құндызбайұлы салада ерекше із қалдырған журналист-қаламгер жөніндегі жылы естеліктермен бөлісті.

Сондай-ақ, «Жаһандану жағдайындағы ғылым мен өнер» апталығы аясында болатын «Т.Жауыров оқулары» ғылыми конференциясы бойынша журналистика мамандығы студенттерінің үздік ғылыми жұмыстары Атырау университетінің ғылыми және халықаралық қатынастар жөніндегі проректоры Е.Айболдиновтың атынан  дипломдармен марапатталып, Теңдік Жауырұлының отбасы жеңімпаздарға ақшалай сыйлықтар табыс етті.