«Atyrau University» футбол командасы жеңіс тұғырында!

Қалалық ішкі саясат бөлімі мен 4-ші билік қоғамдық ұйымымен ұйымдастырылған қалалық Жоғарғы және орта оқу орындары арасындағы футбол жарысына қатысқан «Atyrau University» футбол командасы І орынды жеңіп алды.

Команда құрамы:

Кумарханов Серик (В)         ФКС-111

Тулеушиев Арал (В)    ФКС-212

Болатов Азамат (К)     ФКС-312

Кабаков Сержан          ФКС-425

Нурбахитов Ансаган   ФКС-312

Амиркулов Жасулан   ФКС-112

Мырзаев Адильбек      ФКС-312

Хасенов Дархан           Физмат-312

Амангельдиев Айдос   Юр-101

Нурлыбай Мейрамбек         ГиМУ-212

Касымов Султан                   Финанс-117

Аға жаттықтырушы: Мухамбеталиев Амантай

Жаттықтырушы: Султангалиев Руслан

Атырау мемлекеттік университеті Өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті Арал Тулеушиев «Үздік қақпашы» атанды.

«Atyrau University» футбол командасын жеңістерімен құттықтаймыз!

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 27

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 21

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 186

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 154

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 113

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды