«Atyrau University» футбол командасы жеңіс тұғырында!

Қалалық ішкі саясат бөлімі мен 4-ші билік қоғамдық ұйымымен ұйымдастырылған қалалық Жоғарғы және орта оқу орындары арасындағы футбол жарысына қатысқан «Atyrau University» футбол командасы І орынды жеңіп алды.

Команда құрамы:

Кумарханов Серик (В)         ФКС-111

Тулеушиев Арал (В)    ФКС-212

Болатов Азамат (К)     ФКС-312

Кабаков Сержан          ФКС-425

Нурбахитов Ансаган   ФКС-312

Амиркулов Жасулан   ФКС-112

Мырзаев Адильбек      ФКС-312

Хасенов Дархан           Физмат-312

Амангельдиев Айдос   Юр-101

Нурлыбай Мейрамбек         ГиМУ-212

Касымов Султан                   Финанс-117

Аға жаттықтырушы: Мухамбеталиев Амантай

Жаттықтырушы: Султангалиев Руслан

Атырау мемлекеттік университеті Өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті Арал Тулеушиев «Үздік қақпашы» атанды.

«Atyrau University» футбол командасын жеңістерімен құттықтаймыз!

“Kids University” шақырады!

25 Мар 2019 1

Балалар Университетінің жаздық маусымының ашылуы

«Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері»

25 Мар 2019 5

2019 жылы 15 наурызында сағат 9:00 де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Филология және көптілді білім беру институты Академик С.Қирабаев атындағы Қазақ тілі мен әдебиет кафедрасы және Латын ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағарламасыда көрсетілген концептуалды негіздерін іске асыру мақсатында  «Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері» атты республикалық onlain-вебинар жұмысы өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 50

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.