«Atyrau University» футбол командасы жеңіс тұғырында!

Қалалық ішкі саясат бөлімі мен 4-ші билік қоғамдық ұйымымен ұйымдастырылған қалалық Жоғарғы және орта оқу орындары арасындағы футбол жарысына қатысқан «Atyrau University» футбол командасы І орынды жеңіп алды.

Команда құрамы:

Кумарханов Серик (В)         ФКС-111

Тулеушиев Арал (В)    ФКС-212

Болатов Азамат (К)     ФКС-312

Кабаков Сержан          ФКС-425

Нурбахитов Ансаган   ФКС-312

Амиркулов Жасулан   ФКС-112

Мырзаев Адильбек      ФКС-312

Хасенов Дархан           Физмат-312

Амангельдиев Айдос   Юр-101

Нурлыбай Мейрамбек         ГиМУ-212

Касымов Султан                   Финанс-117

Аға жаттықтырушы: Мухамбеталиев Амантай

Жаттықтырушы: Султангалиев Руслан

Атырау мемлекеттік университеті Өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті Арал Тулеушиев «Үздік қақпашы» атанды.

«Atyrau University» футбол командасын жеңістерімен құттықтаймыз!

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

24 Сен 2018

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.

21 Сен 2018 26

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 41

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 61

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 79

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.