«Atyrau University» футбол командасы жеңіс тұғырында!

Қалалық ішкі саясат бөлімі мен 4-ші билік қоғамдық ұйымымен ұйымдастырылған қалалық Жоғарғы және орта оқу орындары арасындағы футбол жарысына қатысқан «Atyrau University» футбол командасы І орынды жеңіп алды.

Команда құрамы:

Кумарханов Серик (В)         ФКС-111

Тулеушиев Арал (В)    ФКС-212

Болатов Азамат (К)     ФКС-312

Кабаков Сержан          ФКС-425

Нурбахитов Ансаган   ФКС-312

Амиркулов Жасулан   ФКС-112

Мырзаев Адильбек      ФКС-312

Хасенов Дархан           Физмат-312

Амангельдиев Айдос   Юр-101

Нурлыбай Мейрамбек         ГиМУ-212

Касымов Султан                   Финанс-117

Аға жаттықтырушы: Мухамбеталиев Амантай

Жаттықтырушы: Султангалиев Руслан

Атырау мемлекеттік университеті Өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті Арал Тулеушиев «Үздік қақпашы» атанды.

«Atyrau University» футбол командасын жеңістерімен құттықтаймыз!

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 16

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

«Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛАМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ»

9 Ноя 2018 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 52

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Маңғыстауда дзюдодан ашық Азия кубогы

5 Ноя 2018 37

Маңғыстауда қараша айының 3-4 жұлдызында Маңғыстау облысының құрметті азаматы Тұрар Қалиұлы Жолдыбаевты еске алуға арналған дзюдодан ерлер мен әйелдер арасында «Ашық Азия» кубогы өтті.

"Жас қыран" студенттер кітабына құжаттар қабылдау басталды

5 Ноя 2018 55

«Бөбек» Жалпыұлттық қозғалысы» заңды тұлғалардың қауымдастық нысанындағы бірлестігінің ұйымдастырумен еліміздің жастарын қолдау үшін қолға алынған Республикалық «Үздік студент» жобасы аясында Қазақстан жастар Конгресінің қолдауымен шығарылатын «Жас қыран» атты талантты студенттердің кітап жинағының ІІ-ші шығарылымына құжаттар қабылдау басталғанын хабарлаймыз!