«Atyrau University» футбол командасы жеңіс тұғырында!

Қалалық ішкі саясат бөлімі мен 4-ші билік қоғамдық ұйымымен ұйымдастырылған қалалық Жоғарғы және орта оқу орындары арасындағы футбол жарысына қатысқан «Atyrau University» футбол командасы І орынды жеңіп алды.

Команда құрамы:

Кумарханов Серик (В)         ФКС-111

Тулеушиев Арал (В)    ФКС-212

Болатов Азамат (К)     ФКС-312

Кабаков Сержан          ФКС-425

Нурбахитов Ансаган   ФКС-312

Амиркулов Жасулан   ФКС-112

Мырзаев Адильбек      ФКС-312

Хасенов Дархан           Физмат-312

Амангельдиев Айдос   Юр-101

Нурлыбай Мейрамбек         ГиМУ-212

Касымов Султан                   Финанс-117

Аға жаттықтырушы: Мухамбеталиев Амантай

Жаттықтырушы: Султангалиев Руслан

Атырау мемлекеттік университеті Өнер және спорт факультетінің 2 курс студенті Арал Тулеушиев «Үздік қақпашы» атанды.

«Atyrau University» футбол командасын жеңістерімен құттықтаймыз!

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 25

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 54

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.