Онлайн-кездесу: 2-ші семестрдегі оқу форматы

17 қаңтар Басқарма төрағасы-ректор Саламат Нұрмұханұлы 2021-2022 оқу жылының екініші семестіріндегі оқу үдерісін ұйымдастыру бойынша студенттермен онлайн кездесу өткізді.
    Кездесу барсыныда 2-семестрдегі сабақты ұйымдастыруға қатысты жұмыстарды ұсынды. Атап айтар болсақ:
Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университеті 2021-2022 оқу жылының 2-ші семестрін 24- қаңтарда аралас форматта бастайды. 2-ші семестрдің алғашқы аптасы адаптациялық апта болады. Бұл кезде тек дәрістер өтеді. Дәрістердің барлығы онлайн форматта жүргізіледі. Сонымен қатар, тәрбие жөніндегі декан орынбасарлары, топ кураторлары тәрбие сағаттарын онлайн форматта ұйымдастырады.
Яғни,2021-2022 оқу жылының 2-ші семестрі 2022 жылдың 31 қаңтарына дейін барлық оқу курстарында онлайн форматта өтеді.
    31 қаңтардан бастап аралас форматқа ауысады.
- дәрістер-онлайн форматта,
- семинар, практикалық және зертханалық сабақтар-офлайн форматта.
   Тәжірибенің барлық түрлері академиялық күнтізбеге сәйкес офлайн форматта өтеді
   Ал жатақханаға 21 қаңтардан бастап 1 семестрдегі орындарыңызға сәйкес орналасуға болады.
   Оқу процесі кезінде санитарлық нормалар қатаң сақталады.