Профессор Куршат Джесур шеберлік сағатын өткізді

ҚР БжҒМ-нің «ҚР ЖОО-на шетелдік ғалымдарды шақырту» бағдарламасымен Түркия мемлекетінің Canakkale Onsekiz Mart University оқу орнынан шақыртылған профессор, доктор Куршат Джесур Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы мен Аударма ісі және шетел тілдері кафедраларына тәжірибе алмасу мақсатында шеберлік сағатын өткізді. Куршат мырза білім беру үдерісінде, әсіресе шетел тілін оқыту барысында карточкаларды қолдану әдісімен бөлісті. Әр түрлі тақырыптарды қамтитын карточка топтамалары ағылшын тіліндегі шақтарды қолдануға, жаңа сөздік қорды жедел қалыптастыруға және есте сақтауға зор мүмкіндік береді. Сонымен қатар, әр түрлі жас ерекшеліктеріне де есептелген. Бұдан бөлек профессор тіл мамандарының кәсіби шыңдалуына септігін тигізетін кеңестермен және пайдалы курстарымен бөлісті.
Шара соңында оқытушылар шеберлік сыныбы жөнінде жылы лебіздерімен бөлісіп, қатысқандығы жөнінде сертификаттар табысталды.
Шеберлік сағатын өткізген профессор Куршат бейге факультет атынан ризашылығымзды білдіреміз.