ФАКУЛЬТЕТ КОМАНДАСЫ – РЕКТОР КУБОГЫ ЖЕҢІМПАЗЫ

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау университетінде өткен факультет аралық «ЖАЙДАРМАН» ойындарында, Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің «ЖУРНАЛИСТЕР» құрамасы бас жүлдені иеленіп, Ректор атындағы кубокты жеңіп алды. Университетте ұйымдастырылған жайдарман ойындарында үздік ойын көрсетіп, белсенділік танытқан факультет командасы көрерменнің көңілінен шықты. Әділ қазы алқалары: «Нағыз талантты команда. 1 курс болса да, шынайы өнердің үлгісін» көрсетті деп сияқты жоғары бағасын берді. Сонымен қатар үздік ойыншылар арасындағы жүлдеден «журналистика» мамандығының  І курс студенті, команда капитаны  Өмірзақов Фархат «үздік ойыншы» атанды. Факультеттің профессор-оқытушылар мен студенттерін жеңіспен құттықтаймыз!